Wpis z mikrobloga

@radekrad: Super promocja na odkurzacz Ilife v5s od Huang Ron <3 Dla 20 osób cena wynosi tyle co 11.11, czyli niecałe 130$ już razem z przesyłką Germany (czyli tak naprawdę z Polski, ze Słubic, więc bez vatu, cła etc.). Zamawiamy na ali, nie płacimy i piszemy wiadomość do sprzedawcy
@biuna: No to chyba ciekawa oferta :) Ale cena takich rzeczy nie rośnie a raczej spada, więc chyba nie ma co się spieszyć. Może napiszesz jakąś krótką recenzję po tygodniu używania? Czy raczej nieużywania, bo z definicji to powinno działać samo :)
@biuna: mam dokładnie taki sam V5 Pro. Problemem są dywaniki. Na szczęście mam tylko jeden w łazience i na czas sprzątania zdejmuję. Polecam dokupić dodatkowy zestaw filtrów i szczotek. Ja jeszcze jestem w trakcie budowania nowego ogniwa zasilającego opartego o 3 ognia 18650 Panasonica o pojemnosci 3250mAh więc czas pracy z 2 godzin wydłuży się prawdopodobnie dwukrotnie
@radekrad: Tzn. generalnie recenzji tych odkurzaczy jest dużo na grupach facebookowych o aliexpress jakbyś chciał już teraz sobie przeczytać. :) Ale chcę go trochę przetestować zanim o nim popiszę. :)
@Kofi: Zobaczymy, mam w domu trochę klejonych wykładzin, trochę podłóg, jestem ciekawa jak sobie poradzi. Ponoć do dywanów lepszy jest model A4.
@biuna: tak, do dywanów zdecydowanie jest lepszy A4. W V5S/V5Pro warto ustawić też większą siłę ssania. Nie ma kontrolek gdzie widać ustawienie na max ale słychać po głośności pracy ;)