Wpis z mikrobloga

@biuna: na pilocie masz przycisk MAX (w dół)

@wyc: owszem, normalnego sprzątania nie zastąpi ale znacznie skróci generalne sprzątanie.

Od biedy można sobie jescze podłogi przetrzeć ale szału nie robi - zbiornik starcza na jakieś 30m2. U mnie codziennie ten odkurzacz śmiga na 60m2 i śmigając nawet w białych skarpetkach nie robią się szare od spodu więc zadanie swoje spełnia. Przy korzystaniu ze zbiornika na wodę warto nie przesadzać z
@biuna: a wyrażam się mało precyzyjnie?

Powtórzę: T A K

W przypadku roomby płaci sie za technologie która nie ma prawa sie znaleść w zabawce za 400 zł. Pogódźcie się z tym, miłośnicy chińskich zabawek
@wyc: Spoko, z chińskiej zabawki w postaci telefonu od ponad roku jestem mega zadowolona to może i z tej zabawki będę. :) Nie każdego stać na technologię za ponad tysiaka. :)

PS. "Znaleźć" - na słownik już zabrakło? ;)
@komw: przewagę technologiczna w postaci patentów, modułowość, solidne i spasowane elementy które dają pewność ze zaraz wszystko nie zapcha się kurzem (przy odpowiedniej konserwacji), układ jezdny który nie powoduje, że dywan czy mały próg stanowi przeszkodę.

Jako dodatek można zaliczyć świetnie działający serwis :)
@biuna: Ja kupiłem Haier za $80 na gearbest.com w promocji (do tego wysyłany z magazynu w Niemczech) i proszę Państwa, tak czystej podłogi to ja jeszcze nie miałem. Na prawdę zaskoczyło mnie to, że taki sprzęt wart $80 robi taką robotę. Teraz tylko żałuję, że nie kupiłem więcej :(