Wpis z mikrobloga

@Hank_Stinson nie miała, lekarka nie wie kto jest który w kolejce, to wszystko moja wina że chodzę do lekarza na wsi gdzie nie ma żadnych zasad.
Tu ludzie potrafią siedzieć w kolejce godzinęalbo dwie, wyjść z wizyty i nadal siedzieć i plotkowac, po to tu przychodzą, a ty człowieku który spieszysz się do pracy siedź i czekaj pokornie bo #!$%@? wykorzysta to że ludzie 80-lat nie zaprotestuja jak sie #!$%@?.
@Hank_Stinson: dokladnie jak pisze OP, lekarza nie interesuje kto byl pierwszy bo pewnie kazdego nie zna z imienia i nazwiska zeby to wiedziec. a kobieta nawet jesli miala prawo wejsc pierwsza to powinna innych poinformowac ze ma legitymacje ZDK/jest w ciazy/ czy inne #!$%@? muje.
@onsok: Nikt nie musi informowac obcych ludzi o swoim stanie zdrowia :D Jak nikt w tym op nie protestowal to weszla i tyle. Widocznie jej sie bardziej spieszylo niz tym ktorzy ja bez slowa wpuscili.
@Hank_Stinson: o #!$%@? co za logika. moze op nie zdazyl zaprotestowac bo czekal cierpliwie na swoja kolej, pisal sobie smsa bo wie ze ma jeszcze troche czasu i zauwazyl dopiero jak juz weszla. i nie mial czasu zaprotestowac. tak sobie luzno mysle. albo po prostu jest pipa i bal sie zareagowac i kozaczy teraz w necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co innego informowac o stanie zdrowia a
@onsok:akcja działa się za szybko, oderwałem wzrok od telefonu gdy wstało starsze małżeństwo przede mną i ucieszyłem się że zaraz moja kolej, w tym momencie #!$%@? z dziećmi prawie że na nich wpadła mówiąc "wpuści mnie pani bo ja tu z dziećmi" i już była za drzwiami. Zapytałem starszych państwa czy się w ogóle zgodzili na to, stwierdzili że jak z dzieckiem to proszę bardzo, można się wpychać, logika starszych ludzi