Wpis z mikrobloga

@Sarza01: A np. teraz programiści z takiej jednej firmy we Wrocławiu robią w Pythonie backend do aplikacji webowej do monitoringu np. autostrad itp.

Z tego co pamiętam to chyba Youtube jest napisany w Pythonie (ale ręki sobie uciąć za to nie dam - jakby co to niech mnie ktoś poprawi).
@MagnaPomerania: ( ͡° ͜ʖ ͡°) podoba mi się ta odpowiedz. Fiat puntu służy do jazdy, do czego służy język Python? Jestem laikiem, wiem, że można programować urządzenia, aplikację, strony.. co można programować za pomocą Python(przykład)? Warto się go uczyć?
@Sarza01: Spoko, no problemo.
PS. Twierdzisz, że Fiatem Punto nie da się pojechać np. do sklepu czy w odwiedziny do ciotki mieszkającej 300 km od Ciebie? Bo że w niektórych województwach Punto służy za "L-kę" to wiem, ale nie uważałbym, że to jest auto tylko do nauki jazdy. ;)
@Sarza01: > Fiat puntu służy do jazdy.

Twierdzisz, że Fiatem Punto nie da się pojechać np. do sklepu czy w odwiedziny do ciotki mieszkającej 300 km od Ciebie?


@MagnaPomerania: Gdzie ja tak napisałem? Służy do jazdy ogólnie - o to mi chodziło. Czy 300km czy 500m to bez znaczenia dla mnie w tym wypadku.

jak byś miał zacząć teraz uczyć się programować od początku to jaki język byś wybrał?
@Sarza01: Sorki, #!$%@?łem się z czytaniem. Tak jak pisałem: mam teraz zapierdziel z muzyką, także nie do końca ogarniam cokolwiek innego ;)

A jakbym chciał czegoś na początek to trzymałbym się podstaw HTMLa czy Pascala żeby zobaczyć czy programowanie jest dla mnie czy nie.
Tak mnie w gimbazie i licbazie uczyli.