Wpis z mikrobloga

Mirki kisne xD
Td;dr


Wczoraj bylam u faceta z ktorym spotykam sie poltora miesiaca, juz powoli bylo tak jak w kazdym normalnym zwiazku, jednak tym razem cale spotkanie byl jakis nabuzowany, widac bylo ze jakakolwiek moja aktywnosc nie zwiazana z nim bezposrednio go denerwuje. Doszlo miedzy nami do spiecia i BOOM o----------o mu totalnie! Tak mna zaczal szarpac, az bolało.
Spierniczylam od niego w podskokach z wystraszona mina. (wracalam od niego sama, pieszo o 1 w nocy, a ten chory s------l nawet nie zainteresowal sie czy bezpiecznie wrocilam xD)
Caly dzien mysle i analizuje sytuacje i jedyne do czego doszlam to: border line xD (wypoku co ty ze mna robisz) wiec trzeba zerwac z nim kontakt bo jezeli koles reaguje na takie male guwna takim atakiem to nic dobrego nie znaczy.
Mysle sobie, ze moze mu byc wstyd tego co odpierniczyl i tez nie bedzie do mnie wiecej juz pisal.
Caly dzien cisza i boom, wysyla mi teraz wiadomosc:

Hej Rolkam, mam nadzieje ze dobrze sie dzis czujesz? Mam nadzieje, ze jest szansa na to bysmy sobie wybaczyli.

SOBIE WYBACZYLI xD nawet ma za malego beniza by przeprosic! Moge dac pic real, ale i tak po niemiecku wiec nikt nie zrozumie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki co mu odpisac by sie odczepil ode mnie jednoczesnie go nie w--------c (pracuje 10m od jego mieszkania)?
Niestety #truestory #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
taguje tez #tinder #badoo bo tak sie poznalismy, daje jako ostrzegawcze dla innych rozowych
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach