Wpis z mikrobloga

Mirki kisne xD
Td;dr


Wczoraj bylam u faceta z ktorym spotykam sie poltora miesiaca, juz powoli bylo tak jak w kazdym normalnym zwiazku, jednak tym razem cale spotkanie byl jakis nabuzowany, widac bylo ze jakakolwiek moja aktywnosc nie zwiazana z nim bezposrednio go denerwuje. Doszlo miedzy nami do spiecia i BOOM #!$%@? mu totalnie! Tak mna zaczal szarpac, az bolało.
Spierniczylam od niego w podskokach z wystraszona mina. (wracalam od niego sama, pieszo o 1 w nocy, a ten chory #!$%@? nawet nie zainteresowal sie czy bezpiecznie wrocilam xD)
Caly dzien mysle i analizuje sytuacje i jedyne do czego doszlam to: border line xD (wypoku co ty ze mna robisz) wiec trzeba zerwac z nim kontakt bo jezeli koles reaguje na takie male guwna takim atakiem to nic dobrego nie znaczy.
Mysle sobie, ze moze mu byc wstyd tego co odpierniczyl i tez nie bedzie do mnie wiecej juz pisal.
Caly dzien cisza i boom, wysyla mi teraz wiadomosc:

Hej Rolkam, mam nadzieje ze dobrze sie dzis czujesz? Mam nadzieje, ze jest szansa na to bysmy sobie wybaczyli.

SOBIE WYBACZYLI xD nawet ma za malego beniza by przeprosic! Moge dac pic real, ale i tak po niemiecku wiec nikt nie zrozumie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki co mu odpisac by sie odczepil ode mnie jednoczesnie go nie #!$%@? (pracuje 10m od jego mieszkania)?
Niestety #truestory #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
taguje tez #tinder #badoo bo tak sie poznalismy, daje jako ostrzegawcze dla innych rozowych
  • 44
@Rolkam: Normalnie mu powiedz, że dla Ciebie niedopuszczalnym jest, żeby ktokolwiek używał wobec Ciebie siły. Że To już na starcie dyskwalifikuje go jako potencjalnego partnera życiowego. To Prawda i raczej trudno z nią dyskutować. Masz szczęście ze tak szybko sie ujawnił, ja miałam kiedyś podobną sytuacje - po 3 latach koleś rzucił sie na mnie z łapami a potem mnie na ziemie (po drodze zaliczyłam umywalkę i wannę na czoło) a
@nintendo89: a jestes w niemczech? W sumie znow moge randkowac, ale trzeba uwazac na miescie by nas ten psychol nie zobaczyl bo moze poczuc sie zazdrosny i cie zabic xD
@Mzil: no logiczne dla mnie by bylo gdyby probowal chociaz przeprosic za to... Jakos sie wytlumaczyc, a tu nagle wyczarowuje moj wspoludzial
@hemoglobinka: no tego sie boje ze bedzie dalej probowal wrocic do mnie i moze to rodzic kolejne
@Rolkam: Napisz, że nie tolerujesz takich zachowań i nie chcesz z tego powtórki, więc kończysz temat - krótko i zwięźle. Co do jego zachowania, to po mojemu coś łyknął, ma wspomniane borderline lub celiakię.
Miałem coś podobnego, też z #tinder, tylko że dziewczynie nagle wartości się pozmieniały.
@DanielAquarius: on sie buzował zawsze gdy nie dawałam mu atencji... Akurat tego dnia podczas naszego spotkania musialam odebrac telefon i rozmawialam 20min i od razu widzialam, ze mu sie nie podoba. No, ale za to go probowalam wysmyrac za wsze czasy, a on tez mial czas na przejrzenie emaili...
ogolnie byl tez bardzo zlosliwy w stosunku do mnie i mimo moich uwag by tego nie robil (jak wspomnialam mam niska samoocene)
@Rolkam: Musisz stanowczo odmawiać jego usilnym próbom powrotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli będzie Cię nękał to to zgłoś. Ale jeśli teraz wrócisz to jego agresja na bank wzrośnie, to już nie będzie szarpanie tylko #!$%@? a na codzień rycie psychiki. Dla własnego zdrowia psychicznego i fizycznego - grzecznie mu wyjaśnij ze stracił swoją szanse na związek z tobą. Tym bardziej ze to krótka znajomosc z neta,
@Rolkam: Nie ma mnie w Rzeszy ale czasem bywam!. Zawsze wiatr w oczy:D a tak to byśmy pozabijali potwory lub w gwinta pograli! ale po polsku rzecz jasna! Wiedźmin mówiący po niemiecku! Nein nein nein!.