Wpis z mikrobloga

Mirki kisne xD
Td;dr


Wczoraj bylam u faceta z ktorym spotykam sie poltora miesiaca, juz powoli bylo tak jak w kazdym normalnym zwiazku, jednak tym razem cale spotkanie byl jakis nabuzowany, widac bylo ze jakakolwiek moja aktywnosc nie zwiazana z nim bezposrednio go denerwuje. Doszlo miedzy nami do spiecia i BOOM #!$%@? mu totalnie! Tak mna zaczal szarpac, az bolało.
Spierniczylam od niego w podskokach z wystraszona mina. (wracalam od niego sama, pieszo o 1 w nocy, a ten chory #!$%@? nawet nie zainteresowal sie czy bezpiecznie wrocilam xD)
Caly dzien mysle i analizuje sytuacje i jedyne do czego doszlam to: border line xD (wypoku co ty ze mna robisz) wiec trzeba zerwac z nim kontakt bo jezeli koles reaguje na takie male guwna takim atakiem to nic dobrego nie znaczy.
Mysle sobie, ze moze mu byc wstyd tego co odpierniczyl i tez nie bedzie do mnie wiecej juz pisal.
Caly dzien cisza i boom, wysyla mi teraz wiadomosc:

Hej Rolkam, mam nadzieje ze dobrze sie dzis czujesz? Mam nadzieje, ze jest szansa na to bysmy sobie wybaczyli.

SOBIE WYBACZYLI xD nawet ma za malego beniza by przeprosic! Moge dac pic real, ale i tak po niemiecku wiec nikt nie zrozumie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki co mu odpisac by sie odczepil ode mnie jednoczesnie go nie #!$%@? (pracuje 10m od jego mieszkania)?
Niestety #truestory #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
taguje tez #tinder #badoo bo tak sie poznalismy, daje jako ostrzegawcze dla innych rozowych
  • 44
  • Odpowiedz
@Rolkam: Niestety zwykłe "żegnam" to i tak będzie nadto, bo da podstawy do dyskusji i wtedy powtórka z rozrywki. "Spier.." było by właściwsze i zakończyłoby temat, ale kobiety chcą być miłe do końca nawet dla takiego idioty.
  • Odpowiedz
@hemoglobinka: krotka bo krotka, ale juz traktowana na powaznie( ͡° ʖ̯ ͡°) moja mama nawet go juz zaprosila na swieta do polski


@nintendo89: genau, tylko orgynalny dubbing^^ ale uwazaj bo jestem bardzo dobra w Geralda, dwa razy przeszlam na najtrudniejszym poziomie rozbrajajac wszystkie misje poboczne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@So_Czysta: tylko czy jak nic nie odpisze to czy
  • Odpowiedz
@Rolkam: Atencyjny niebieski pasek :D
Jest niestabilny psychicznie, więc nie ma sensu w mojej opinii tego kontynuować, bo pewnie będzie powtórka. Znam takie sytuacje od podszewki i szkoda marnować na to czasu i nerwów. Im dalej, tym częściej się to będzie działo.
Powiedz mu, że Volkswagen to słabe samochody robi albo Bosch to dziadostwo i duma będzie kazała mu ustąpić ;)
  • Odpowiedz
@Rolkam: To zrób jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) po takiej akcji kupione bilety są chyba najmniejszym kłopotem. Jakie to ma w ogóle znaczenie? Mi psychol krzyczał ze pośmiewisko w rodzinie będzie jak go tak zostawię xDD nie przekonało mnie to.
  • Odpowiedz
@Rolkam: Jak wyślę kasztana i karteczkę czy będziesz ze mną chodzić to co zrobisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A mu powiedz że masz przyjaciela prawdziwego Rosjanina, oni to są dopiero szajbnięci to raczej odpuści :D
  • Odpowiedz
@creativ93: dlaczemu ja?( ͡° ʖ̯ ͡°)


@hemoglobinka: mi moja pierwsza milosc mowila po zerwaniu ze lepszego chlopaka od niego nie znajde, ze teraz to ja zobacze jacy faceci sa naprawde #!$%@? itp i ze jeszcze wroce do niego na kolanach
I teraz mi znajomi donosza ze sie cieszy z moich niepowodzen w sferze randkowej( ͡° ʖ̯ ͡°) samych kretynow
  • Odpowiedz
@Rolkam: hehehe tyle czasu lazenia za twoja dupom ze koles juz pewnie zglupial a potem sie zfrustrowal (albo dzis albo #!$%@?) i stad te chore akcje. mozliwe ze i wariat no ale swoj do swego xD
  • Odpowiedz
@Mzil: @manning: @susuke15: @hemoglobinka: @nintendo89: @DanielAquarius: @So_Czysta: @koloman: @mayke:
Ludzie sama w to nie wierze dlatego wrzucam pic real. Odpowiedzial mi:
Kto byl agresywny? ja zwyczajnje źle zareagowalem. Mialem nadziele, ze sie przeprosimy i uznamy, ze sytuacja byla beznadziejna.

KTO BYL AGRESYWNY, no ja go szarpalam za ubranie i wrzeszczalam przeklenstwa po angielsku
Juz
Rolkam - @Mzil: @manning: @susuke15: @hemoglobinka: @nintendo89: @DanielAquarius: @So...

źródło: comment_ZYCAuYGlHwNW3HtbxqF5qPh6DkD5qt9m.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rolkam: Jeśli Cię szarpał, to sprawa prosta, nie odpisuj. W takich sytuacjach zrywa się kontakt, nie ma to tamto, chyba że chcesz być ofiarą przemocy domowej do końca życia.
  • Odpowiedz
@Rolkam: Niektóre narkotyki powodują agresję u części ludzi (podatnych) - może nie być widać, że cokolwiek brał, ale to nie wyklucza tej przyczyny. Niektóre specyfiki działają w ten sposób dopiero gdy się je odstawi, albo po bardzo długim nadużywaniu.
Agresja to jest też efekt brania koksu (jeśli facet jest wypakowany, to można to podejrzewać).
Tak czy inaczej, żadna z tych przyczyn nie usprawiedliwia człowieka - wręcz przeciwnie. Łatwiej usprawiedliwić wrodzoną
  • Odpowiedz