Wpis z mikrobloga

No to się #!$%@? doigrałem. Już szedłem ze sprzętem (w zbroi), żeby polatać no i jebudu! Noga mi się powinęła na ostatnim schodku. Boleć jakoś specjalnie nie boli...
Co to może być? Ile miesięcy w gipsie xD? Czeka mnie jeszcze kilka godzin w kolejce u lekarza. Jakaś babeczka ponoć czeka na chirurga od 11, także podejrzewam, że min. do 23:00 tu posiedzę, ciekawe czy mnie wypuszczą do domu, czy będą kroić.
#wypadek #oswiadczenie #nfz #pytanie #medycyna
Taguję też #motocykle bo w sumie zaraz miałem jechać, także uważajcie nie tylko na drodze ale i w domu.
Pic rel: to nie spuchnięte tylko przesunięta kostka.
Varien - No to się #!$%@? doigrałem. Już szedłem ze sprzętem (w zbroi), żeby polatać ...

źródło: comment_LuyApEsTp94MFmRsOs4T4rO6r1zVqiXn.jpg

Pobierz
  • 33
Przyłóż lód na to jak najszybciej. Wyglada na skręcona kostkę. Nie próbuj tego nastawiać. Czeka cie ok 3 miesiące rekonwalescencji. Good luck :)
@Varien: Noga wyżej niż reszta ciała, obłożyć zimnymi kompresami. Będzie piękny siniec aż po same palce. Kilka dni bez chodzenia na niej i staraj się później jej nie przeciążać. Uważaj też żeby sobie nie zwichnąć jej drugi raz w najbliższym czasie, bo pewnie będziesz miał niestabilność w tym stawie przez kilka tygodni.
@omi_kron:
@octave25:
@Rang3r:
@PMV_Norway:
@Pantokrator:
@Ustrojstwo:
@Mr_Przemyslaw:
@Mirko_Cro_Cop:
@dawid3012:
@nieuchwytna-zlozonosc-rzeczy:
@Irevall:
@barteck:
@Mzil:
Ale wygrałem życie xD Skręcenie, czy zwichniecie czy uj wi co. 3 tyg zwolnienia z wuefu, kula na tydzień i opaska zaciskowa na 3 miesiące podczas uprawiania sportu.
Szczęście w nieszczęściu. No trochę się boję o tą kostkę bo jeżdżę enduro i trzymam stopy na setach
@wetheflamers: Nie jestem z Enduro Krzeszowice, mam tylko taki avatar xD Mam też ich bluzę, i ostatnio jak jeździłem z innymi typkami co pierwszy raz z nimi jeździłem to pytali się mnie kiedy nowy filmik xD Zaszczycony zostałem tym pytaniem.
Aczkolwiek jeżdżę na tym samym terenie co oni i tydzień temu w terenie spotkałem "jednego z nich", mam nadzieję, że wyzdrowieję szybko i odważę się z nimi polatać (