Wpis z mikrobloga

@wysuszony: Są bardzo w porządku jeśli chodzi o jakość dźwięku (chociaż wiadomo, duże nie są). Kupiłem w sumie z tej rodziny (mniejsze modele, bezprzewodowe i poprzednie wersje) chyba 5 kompletów. Część poszło na prezenty. Natomiast z 3 kompletami był ten sam problem, mianowicie psuł się (chyba) potencjometr i po jakichś dwóch latach głośniki po prostu umierały w losowych momentach, trzeba było pomachać głośnością i czasami wstawały na jakiś czas.

Z tą
@Pippo: Mam krzywą. Pierwszy raz wstawiałem szuflady na szynach i trochę mi nie wyszło w tym biurku akurat. Ale to kilka lat temu było.
@L3stko: Tak, miałem akurat ułatwiony dostęp do materiałów. Sklejka pokryta jeszcze taką folią, więc łatwo to utrzymać w czystości, ale fakt, że drewno to to nie jest.
@Krolowa_MLWP: W sensie technicznym nie są, bo są dobrze podparte z każdej strony, to standardowe 18mm. Fakt, że teraz w modzie są raczej te grube potężne blaty, ale nie widziałem potrzeby zwiększać masy biurka, bo ciągle jeszcze nie na swoim i trzeba je czasami przenosić przy przeprowadzkach.
@Krolowa_MLWP: Te biurko najbliżej ma już kilka ładnych lat i nic mu nie jest zupełnie. Jak miałem je jeszcze u rodziców, to dodatkowo miałem z prawej strony fajną zabudowę pod oknem z szafkami i razem wyglądało super. Dodatkowo w tym biurku po lewej blat jest odchylany bo robi za kreślarskie, więc taki lekki łatwo podnosić.