Wpis z mikrobloga

@Slonx: no nie w tym problem. Afera rozbija się o dwie zupełnie różne rzeczy - o postawę właścicieli wykopu, i o postawę naszych drogich obywateli, uzytkowników portalu. Właściciele wykopu wykazali się hipokryzją, a wykopki okazały się ludźmi, którym masowo imponuje człowiek, który żył z kradzieży, rozbojów, przemytu, stręczycielstwa, a teraz żyje z tego, że idiotom to imponuje. No powiedz, co można pomyśleć o ludziach, którym imponuje taki człowiek? A że zakpywać
@Slonx: Dlatego, że sporo użytkowników tego portalu to:
- nastoletnia gównażeria która przez błędy w wychowaniu fascynuje się nie tym co powinna,
- bezmyślne osły które nie rozumieją kim był ten człowiek,
- moralne zera którym wszystko jedno.

Jest ich wystarczająco dużo żeby wykopać takie intelektualno-moralne szambo.Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy: jest tutaj grupa wartościowych ludzi, ale spory procent użytkowników to półpatologia - na czele z administracją.
@Nabucho

Właściciele wykopu wykazali się hipokryzją


W jaki sposób?

wykopki okazały się ludźmi, którym masowo imponuje człowiek, który żył z kradzieży, rozbojów, przemytu, stręczycielstwa, a teraz żyje z tego, że idiotom to imponuje.


I po to zaśmieca się teraz portal?

zakpywać można, to inna sprawa, choć podobno akurat z tym ama nie dało się tego zrobić.


Ja zakopałem, więc się dało.
Napisz to samo jeszcze raz, tylko zachowując odrobinę kultury.


@Slonx: jak można mieć kulturę do osób gwałcących podstawowe prawa logiki?

Jeszcze raz? As you wish:

Jedno mnie zastanawia...

@Slonx: pomogę ci.

Błąd myślenia "wykopki" - uogólniasz wszystkich wykopowiczów do jednej postawy, kiedy postaw jest mnóstwo.
Tylko część wykopków była za AMA z Masą.
Tylko część wykopków była przeciwna AMA z Masą z racji tego, że to kryminalista.
Cześć wykopków wkurzyła
Skoro wykopki nie chciały AMA z Masą, to skąd się wzięło pierdyliard wykopów przy tym znalezisku?

Białek założył multikonta, czy może Masa?

@Slonx: Żeby wariaci z neuropy mogli się nad tym głowić.
@Nabucho

Pomogę Ci.

Wykop POPIERA czarny protest.
Wykop NIE POPIERA Masy.

Nie ma tu hipokryzji.

@Siotson

jak można mieć kulturę do osób gwałcących podstawowe prawa logiki?


Wystarczy... mieć kulturę?
Poza tym, ciekawe które prawa "zgwałciłem".

Błąd myślenia "wykopki" - uogólniasz wszystkich wykopowiczów do jednej postawy, kiedy postaw jest mnóstwo.


W swoim zacietrzewieniu nie zauważyłeś, że wpis właśnie na to zwraca uwagę, zatem kolejny cytowany fragment:

Tylko część wykopków była za AMA z
Fascynacja tym człowiekiem przez sporą grupę wykopków to żywy dowód na to, jacy kretyni się tu kręcą.


@Nabucho: Ty a jak oglądam filmy dokumentalne z mafią pokroju cocaine cowboys czy wywiad z kuklińskim to jestem kretynem i patologią bo interesuje mnie tematyka mafii i jak to wygląda od kulis?

CZy oglądając narcos a później oglądając dokumenty o pablo escobarze i kartel z madalin też jestem patologią i kretynem?

Ogarnijcie się #!$%@?...