Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

W tym wątku, po moim komentarzu wywiązała się długa dyskusja na temat problemów z wykopowymi tagami. Dziękuję ogromnie za Wasze zaangażowanie, komentarze, sugestie i uwagi. Pozwoliły nam one stworzyć listę zadań/problemów (roboczo nazwaną #naprawtagi), nad którą obecnie pracujemy.

Nie chcę zostawić Was z poczuciem zignorowania tematu (tak na pewno nie jest) dlatego zdradzę, że najwcześniejsze zmiany będziecie mogli zaobserwować już na początku listopada. W pierwszym etapie skupiamy się na naprawie błędów, w drugim wprowadzimy tagi autorskie, a na końcu zajmiemy się czarną listą (to spory temat, dlatego zostawiamy go na koniec). O wszystkich istotniejszych zmianach będziemy Was informować z konta @Wykop - dobrze? :-)


#bojowkaas #wykop #wykopblog
  • 112
Supcio! A co z moderacją? Zostaje?


@Przepiorek: Całkowicie z niej nie zrezygnujemy, serwis musi być moderowany. No chyba, że przestaniecie naruszać regulamin serwisu i prawo, wtedy moderacja przestanie być potrzebna :-) Ale zrobiliśmy małe porządki w moderacji, powiększyliśmy zespół moderatorów, zatrudniliśmy osobę, która czuwa nad modami i ich decyzjami, a obecnie pracujemy nad poprawieniem jakości podejmowanych decyzji. Nie jest to łatwe, bo zgłaszane nam sprawy są często kontrowersyjne, ale staramy się
@Axiss:

A jak będzie ama z Masą, to bedzie można go zapytać o tortury jakie wykonywali na ludziach


Myślę, że jeśli masz ochotę zapytać o coś takiego, to jak najbardziej możesz to zrobić. Jedyne na co się nie zgadzamy (w każdym AMA) to obrażanie, wulgarne wyzwiska, trollowanie. No i ważne też by pamiętać, że nie ma sensu tworzyć komentarzy zawierających po 15-30 pytań. Z doświadczenia wiem, że tak długie komentarze są
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@a__s: Że niby kolesiowi który żyje z pisania książek i tworzenia wokół siebie renomy nie dacie paru gorszy? :)

Jedyne na co się nie zgadzamy (w każdym AMA) to obrażanie, wulgarne wyzwiska, trollowanie


Powiedział ktoś, kto stoi w grupie robienia AMA z szychą morderców, gwałcicieli i reszty typów spod ciemnej gwiazdy.
Powiedział ktoś, kto stoi w grupie robienia AMA z szychą morderców, gwałcicieli i reszty typów


@Axiss: Ale zdajesz sobie sprawę, że AMA na Wykopie może zrobić każdy? Nie trzeba do tego specjalnej zgody administracji serwisu. Inną sprawą jest to, że jeśli jakieś AMA ci tutaj nie odpowiada, to po prostu nie wchodź. Na Wykopie nie ma obowiązku czytania czy zgadzania się z każdym AMA - poczytaj w tym czasie coś innego,
o niewygodne pytania zadbają moderatorzy


@Axiss: Możesz mi wyjaśnić w jaki sposób w AMA z Wałęsą moderatorzy zadbali o niewygodne pytania? Jeśli uważasz, że nasi moderatorzy w jakikolwiek sposób manipulują przy komentarzach w AMA, to jesteś w sporym błędzie. Nie mają takich uprawnień.
@a__s: A co mi po jakichkolwiek pytaniach skoro dla własnej wygody sławetna osoba odpowie tylko na kilka?

w jaki sposób w AMA z Wałęsą moderatorzy zadbali o niewygodne pytania?


Może dlatego że za organizowaniem takiego ama stoi przynajmniej kilka/kilkanaście osób które dbają o to by pytania były jak najbardziej grzeczne i nie zawracały gitary celebrycie?