Wpis z mikrobloga

Co za debil układał ten rozkład, kto jedzie tymi wszystkimi EIC pod rząd ()
Zamiast puścić jakieś TLK dla zwykłych ludzi to człowiek się potem musi albo przesiadać kombinować albo czekać do późnego wieczora i jechać w wypchanym po brzegi pociągu, myślałem, że większość społeczeństwa jest raczej biedna i mało kto się EIC wozi, no ale jak kosztują te bilety tyle kasy to pewni ich stać na puszczanie pustych przebiegów, kto bogatemu zabroni (,)

Pobierz Nataniel_PL - Co za debil układał ten rozkład, kto jedzie tymi wszystkimi EIC pod rzą...
źródło: comment_g6OGNBlOaVmiIP3mFCRZGrUZbuc83K0H.jpg
  • 20
@Andczej bądź PKP. Puszczaj tylko na wpół puste #!$%@? drogie pociągi, żeby większość biedaków pojechała z #blablacar no to jest zajebisty model biznesowy. Biedak też klient, dopóki stać go na chociaż najtańszy bilet, zwłaszcza, jeśli jest sporo tańsza konkurencja.
@mcnight95 ( )

Ale tak na serio to coś nie wierzę w tych wszystkich ludzi którzy sobie wolną ręką wezmą pociąg za 130zł gdy nie jedzie akurat za 50zł zamiast poczekać kilka godzin... Nie mam na myśli osób które i tak by wybrały EIC.
myślałem, że większość społeczeństwa jest raczej biedna i mało kto się EIC wozi, no ale jak kosztują te bilety tyle kasy to pewni ich stać na puszczanie pustych przebiegów


@Nataniel_PL: To źle myślałeś, pociągi EIC są pełne, ostatnio nawet jak kupowałem bilet na ostatnią chwilę, to musiałem stać bo nie było miejsc siedzących.

Poza tym co ile chciałbyś pociąg TLK na takiej trasie? Co godzinę? Wtedy można zapomnieć o kursowaniu pociągów
@Nataniel_PL: No chyba nie. Ilekroć jadę eic na tej trasie to sporo ludu. Do tego można sobie coś zjeść i wypić piwo (droga bardzo szybko mija). Taniej można często wyłapać lot samolotem (kilkanaście złotych mniej).
@Andczej: Na tej trasie jest spora alternatywa, bo na 13 połączeń bezpośrednich 6 to tlk. Ale już na trasie WAW-GDN na 17 połączeń tylko 4 to ic/tlk reszta to eip/eic, efekt jest taki, że niemajętni rezygnują z kolei na rzecz pb/blablacar.
@Andczej: Pytanie czy to jest słuszne, że PIC świadomie oddaje pole innym przewoźnikom. Wiesz może, dlaczego taki TLK Słowiniec mimo co najmniej 11 wagonów jest deficytowy?
Pytanie czy to jest słuszne, że PIC świadomie oddaje pole innym przewoźnikom.


@Fidelis: Bardzo źle myślisz, przecież te pociągi nie jeżdżą puste, jeżdżą pełne i to pełne biznesu który może zapłacić za bilet więcej niż zwykły pasażer zwłaszcza pasażer TLK.

Nie.