Wpis z mikrobloga

Ktoś może zamówił telefon na jakiejś fejkowej stronie? albo ktoś z Was miał do czynienia ze stroną ultragsm.pl ? bo prawdopodobnie kupiłem telefon który nigdy do mnie nie dojdzie. chciałem sie zapytać, czy jeżeli wlasnie ten telefon nie przyjdzie to czy mogę od nich prosic o zwrot pieniedzy? firmka przez którą jest prowadzona strona to http://www.iai-shop.com/ , ktoś pomoże?
  • 832
  • Odpowiedz
Szanowny Kliencie,

zdecydowana większość naszych przesyłek dochodzi do 3 tygodni, jednak zdarzają się sytuacje gdzie przesyłka może iść maksymalnie 40 dni roboczych(maksymalny regulaminowy czas na dostarczenie przesyłki). Przesyłki są wysyłane w przeciągu paru dni od otrzymania wpłaty. Numer nadania przesyłki zostanie wysłany drogą mailową jak tylko otrzymamy zbiorowy raport o daniach przesyłkę. Informujemy również że nie zawsze ten numer jest widoczny od razu w systemie trackingowym przesyłek, niekiedy trzeba poczekać aż przesyłka
  • Odpowiedz
Szanowny Kliencie,

zdecydowana większość naszych przesyłek dochodzi do 3 tygodni, jednak zdarzają się sytuacje gdzie przesyłka może iść maksymalnie 40 dni roboczych(maksymalny regulaminowy czas na dostarczenie przesyłki). Przesyłki są wysyłane w przeciągu paru dni od otrzymania wpłaty. Numer nadania przesyłki zostanie wysłany drogą mailową jak tylko otrzymamy zbiorowy raport o daniach przesyłkę. Informujemy również że nie zawsze ten numer jest widoczny od razu w systemie trackingowym przesyłek, niekiedy trzeba poczekać aż przesyłka
  • Odpowiedz
40 dni roboczych to dwa miesiące, do tego czasu to już firma może nie istnieć. Ewidentnie przekroczyli już 3 tygodnie, ale w takim przypadku nie wiem czy policja wg przyjmie zgłoszenie, bo 40 jednak nie minęło...
  • Odpowiedz
Ja również zamówiłem u nich telefon niedługo mija 3 tydzień i nie wiem co robić. Jakie macie dalsze plany w tej sprawie, proszę informujcie na bieżąco.
  • Odpowiedz
Dostałam wkońcu odpowiedź, że mam być spokojna bo przesyłka jest już w drodze. Na stronie mam numer przesyłki i date doręczenia na jutrzejszy dzień pocztą polską. Czyli dostane jutro telefon ? czy o co tu chodzi? Wchodzę na śledzenie przesyłek polskich i zagranicznych i żaden system nie widzi tego numeru. Dlaczego ruszyło dopiero wtedy jak musiałam zagrozić policja?
  • Odpowiedz
"Dobry wieczór. Niby dlaczego utrudniony kontakt działają obydwa numery, live chat i skrzynka mailowa. Dla chcącego nic trudnego ;-) dlaczego też dziwi brak paczki skoro termin dostawy podany na stronie to do 35 dni roboczych czyli drugie tyle ;-)?" Odpowiedź na opinie
  • Odpowiedz
"Proszę opinie znikają bo wystawiają je trolle internetowe, osoby które nie są nawet naszymi klientami. Opineo kasuje samo te komentarze bo są bezprawne. My sobie nie możemy kasować komentarzy sami ;-) Dostaje Pani takie odpowiedzi bo nie wiemy kiedy dojdzie paczka nie mamy na to wpływu. Jest nadana i już. Czasami dochodzi po 10 dni dniach roboczych czasami po 30, a czasami po 35. Zmieścimy się w terminie podanym w ofercie i
  • Odpowiedz
@oli161: daj znac czy przyszedl telefon.

Ja w najblizszych dniach wybiore sie na policje opisac sprawe jakto wszystko wyglada i ciekawe co mi powiedza
  • Odpowiedz