Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza: znam gita i dokumentacje projektu. Nie o to chodzi. Liczę na jakieś SPRAWDZONE biblioteki, którę usprawnią implementacje bo zabawa z czystym webrtc to katorga. Mam nadzieję, że odpisze ktoś doświadczony w temacie, które robił już jakiś projekt związany z webrtc
@Rare_Soul: Ja robiłem. Niestety nie ma takiej biblioteki, kiedyś spędziłem tydzień na szukaniu :P
A dotego implemntacja w przyglądarkach jest nie spójna. Np. Chrome nagrywa dźwięk z filmu do oddzielnego pliku a firefox już nie.

Powodzenia ;-)
@saund: a ten EasyRTC itp. są warte uwagi ? Generalnie w apce nie będzie jakiś turbo skomplikowanych opcji, stream kamerki + ew. pulpitu do wielu klientów. Meh no nic, dzięki. Będe walczył :D
@wczoraj: Dlatego postaram się to rozpracować od początku może w trakcie zauważe jakąś przydatną biblioteke, która znacznie mi ułatwi implementacje pewnych rzeczy :) Po prostu liczyłem na jakieś wskazówki osoby z bagażem doświadczenia, która juz przez to przechodziła. No ale nic, przetre szlaki :D
@Rare_Soul: MediaExtensions wbudowane w przeglądarkę, ciekawy temat ogólnie

Na webRTC masz przykłady jak korzystać z niektórych funkcji typu enumerateDevices gdzie dostajesz info o dostępnych urządzeniach audio/video w systemie.