Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak miałem 16 lat na wakacje do jednego z bloków obok przyjechała taka Karolina. Była o rok starsza ode mnie ale od razu wpadlismy sobie w oko. Spędzaliśmy ze sobą całe wakacyjne dnie zwłaszcza w takim jednym parku. Jednego wieczoru zostaliśmy trochę dłużej i upojeni winem #!$%@?śmy się w krzakach jak króliki. Był to mój pierwszy raz. Robiliśmy to jeszcze wiele razy w tym samym parku po zmroku jako że z oczywistych powodów nie moglismy tego robić u rodziców w ciasnych mieszkaniach. Było zajebiście za każdym razem był ten dreszczyk emocji czy może nas ktoś złapie czy może #!$%@? się nam w krzaki jakiś menel etc. Ostatecznie jednak Karolina pojechała a ja zostałem sam. Mineła kupa czasu, mam już 23 lata i nadal za każdym razem kiedy jestem w jakimkolwiek parku dostaję olbrzymiej erekcji. Dzięki Karolina.

#truestory #niepasta
  • 25
@Holiday: ehh mieć 16 lat i ruchać się w parku, co w moim życiu poszło nie tak że wtedy siedziałam przed kompem ;_;


@wdzwr: przecież takie ruchanie w plenerze wcale nie jest wygodne ani fajne - jako ciekawostka może i tak, ale żeby tak za każdym razem...
@Holiday: taki jeden kierowca liniowy długodystansowy na Włochu (wyjątkowy #!$%@? i #!$%@?) jak zobaczy na horyzoncie jakąś ładniejszą panienkę czy pilotkę, to co robi - kupuje wódę, ładne kwiaty i - hehe - gumkę. Ma dość wyraziste rysy twarzy, więc kobietom się to podoba, więc korzysta ze swojego uroku i dupcy co nie ucieka na drzewo. Przerżnął tyle pilotek i gówniar z wymiany, że mówił do jakichś młodszych kolesi od siebie,