Wpis z mikrobloga

Czasami czuje się jak w kup i zrób na tvn turbo. Golf 2 1989, dostałem go od teścia któremu zabrali prawo jazdy i już nie będzie robił. Stoi sobie u mnie, czasem nim jeżdżę. Jak widać wydech trochę bardziej sportowo zaczął brzmieć więc wymieniłem cały od kolektora. Tylko że ten nowy nie wytrzyma tyle co oryginał...
#wiewiurwwarsztacie #mechanikasamochodowa
źródło: comment_w6nIrT10bcx8DTXHRMfF7gwWlzcWVx66.jpg
  • 4
@WiewiurPL: to już zupełnie inna inkszość - też lubię podłubać, bo od siedzenia całe dnie przy kompie w pracy dostaję świra. ale dłubanie np. hamulców z ziemi na koziołkach tylko średnio wygodne jest. jak zbrzydnie mi IT, to jebne to wszystko i zostane mechanikiem. szerokości!
@blackphoenix: Masz tak jak ja. Nie ukrywam mam fajnie, 89m2 garażu dwa stanowiska, 1 z kanałem 2 przygotowane pod podnośnik (w przyszłym roku) warsztat, miejsce na motocykl. Ogrzewanie z "kozy" własnej konstrukcji. Narzędzia kupowaliśmy z tego co zarobiliśmy. Teraz mamy już tych gratów sporo więc prawie nic nie kupujemy. I tak sobie po godzinach dłubię z kolegą mechanikiem zawsze jakaś kasa to raz, a dwa lubię to.
Też kiedyś myślałem żeby