Wpis z mikrobloga

Pierwszy nóz zrobiony na swoim. Powiem Wam ze poranna kawa smakuje inaczej gdy wiesz ze nie musisz już jechać do biura które wypalało Cie dzień po dniu. Jeśli się wahacie i jesteście w podobnej sytuacji jak ja byłem to powiem Wam ze zepnijcie poślady i weźcie ster w swoje ręce bo mamy tylko jedno życie i szkoda robić rzeczy wbrew sobie. #trollsky #knifemaking
Pobierz
źródło: comment_N02zgv9xz0HcGuJUlv97pQxEcELLfwyd.jpg
  • 55
@roball:
1. Ćwiczysz / uczysz sie / trenujesz etc.
2. Zdobywasz lepiej płatną pracę
3. Zarabiasz dużo pieniędzy
4. Spłacasz kredyt
5. Robisz akcję kryptonim "YOLO"
6. Profit

( ͡ ͜ʖ ͡) ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Dobrze, że wystartowała z jakiejś pozycji. Nie jesteś facetem, który nagle stwierdził, że będzie robił noże. W środowisku jesteś już znany, masz popularny kanał, to na pewno solidny fundament pod własny biznes. I najważniejsze - jesteś w tym cholernie dobry.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
@Trollsky: gdybym miał przestać robić rzeczy wbrew sobie, to dniami leżałbym na plaży na Ibizie, a wieczorami sprzedawał kokainę i przepijał zarobek bawiąc się z naćpanymi panienkami. Robię rzeczy wbrew sobie, ponieważ wiem, że to co najbliższe mojej strefie komfortu niekoniecznie jest dla mnie dobre i niekoniecznie doprowadzi mnie gdziekolwiek indziej niż do mamru albo grobu. Dlatego wstaję codziennie wcześnie rano i przez osiem godzin w pracy pracuję według ustalonych przez
@Trollsky: od nowego miesiąca zacznę wdrazac Twoj plan, ok?

a tak serio to problemem jest to, ze większość ludzi nie interesuje się niczym, na czym mozna robić normalny hajs. Bo nie placa za picie piwa przed tv ani za granie w CSa na silverze.