Wpis z mikrobloga

Pierwszy nóz zrobiony na swoim. Powiem Wam ze poranna kawa smakuje inaczej gdy wiesz ze nie musisz już jechać do biura które wypalało Cie dzień po dniu. Jeśli się wahacie i jesteście w podobnej sytuacji jak ja byłem to powiem Wam ze zepnijcie poślady i weźcie ster w swoje ręce bo mamy tylko jedno życie i szkoda robić rzeczy wbrew sobie. #trollsky #knifemaking
Pobierz Trollsky - Pierwszy nóz zrobiony na swoim. Powiem Wam ze poranna kawa smakuje inaczej...
źródło: comment_N02zgv9xz0HcGuJUlv97pQxEcELLfwyd.jpg
  • 55
@Hadzi: u mnie sprawa wygladała tak, Dziadek magister elektryk, Tata magister elektryk, Brat magister górnictwa, bardzo czułem presje zeby tez miec wyższe. Ta presja + hydrologia u sadysty + statystyka u niedoruchanej starej panny spowodowały ze miałem wrzody żołądka. Lekarz mnie zapytał czy wazniejsze jest zdrowie czy studia ? Pamietam ze rzuciłem w #!$%@? uczelnie ale przez pol roku jeszcze tacie nic nie mowilem bo bałem sie jego reakcji. No #!$%@?,
@Trollsky:
Że noże robisz znakomite to wiedziałem zanim zauważyłem, że masz konto na wypoku. Ale że pistolet taki potrafisz zmontować to bym się nie spodziewał ;) Co to, glock?

Co do noża: z czego ta rękojeść? Drewno stabilizowane czy epoksyd? Zawsze mi się marzył kozik z taką fikuśną rączką, ale przy moim skillu to by szkoda było psuć materiału. Do kiedy masz rozpisany kalendarz zamówień? :> Będziesz robił noże wg szkicu/projektu/sugestii
Zajebisty pomysł i styl życia, niestety nie dla każdego się to nadaje ale obecnie jestem na etapie spinania dupy i próby wyjścia na swoje. Jaki masz sposób dystrybucji skoro nie masz sklepu w internecie? Sprzedajesz na forach nożowych?