Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #sha #idolmaster #idolmastercinderellagirls #arisutachibana #fredericamiyamoto #meganekko

Nie ma to jak w środku nocy robić przez bite 4h update Windowsa 10.
Menda zagroził mi, pomimo wyłączonych aktualizacji, że mi nie zbootuje systemu w najbliższym czasie i się sam resetował co godzinkę/dwie bluescreenem ()
BlackReven - #randomanimeshit #sha #idolmaster #idolmastercinderellagirls #arisutachi...

źródło: comment_bp38v8kaDrQwVxnIwnNNYWyJLO75TXdW.jpg

Pobierz
  • 9
@BlackReven: masz Pro? Bo ogólnie dopóki mu w regułach nie ustawisz to on olewa to, że teoretycznie aktualizacje są wyłączone. Mi tylko teraz wyświetla informację, że są aktualizacje i tu się jego ingerencja kończy nawet jak długo nie aktualizuję.
@BlackReven: Jesteś kolejną osobą którą znam i to spotyka, ajeny xD
Jeżeli zapisujecie się na insidera to chyba dlatego aby być bugtesterami, wystarczy aktualizować build raz na dwa tygodnie i nigdy by się ten komunikat nie pokazał, a jeżeli nie chcesz bugtestować, to wracaj na Anniversary Update, czemu w ogóle się na to zapisywałeś? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BlueFeather: Tak, i to rozwiązanie nazywa się wybierz-windowsa-10-bo-dosłownie-każdy-inny-system-jest-absolutnie-insignificant-w-porównaniu-do-W10-i-możesz-sobie-pisać-esej-na-100-stron-o-tym-że-linux-jest-lepszy-ale-kiedyś-trzeba-spojrzeć-prawdzie-w-twarz-i-zrozumieć-że-nie-wchodzi-się-na-NK-tylko-dlatego-że-szpieguje-mniej-niż-Facebook