Wpis z mikrobloga

@SDammtsg: @koroluk: Najbardziej mnie #!$%@? to że to stanowisko przypisuje się tylko "neuropie" i lewakom - a jak ktoś myśli innaczej to już jest prawak

Jest jeszcze mała grupa ludzi która nie do końca utożsamia się zarówno z jednymi jak i z drugimi skrajnymi poglądami, i ta grupa ludzi najbardziej cierpi bo chce normalności a jest wciągana w gównowojenki między prawakami a lewakami

PS. Niszczycie ten portal tak jak skrajni
@SDammtsg: ta wykopowa wrzawa prawaków #!$%@? mózg. Opozycja dla opozycji. Nie z logiki. No i nie opozycja, bo przecież w zgodzie z większością parlamentarną, której udało się przepchnąć projekt dalej.
Ale prawactwo wykopowe oczywiście ma siebie za oświeconych, racjonalnie myślących. Ciekawe co by powiedzieli swoim zgwałconym matkom lub partnerkom? "Przykro mi, ale sprzeciwiają się głupie feministki, więc powinnaś urodzić"?
No i oczywiście temat zastępczy. Jak wszystko, co nie jest po ich
@SDammtsg: nie rozumiem afery, prywatny portal wypowiedział się po jednej ze stron i tyle. Rozumiem że pisiory tak samo będą złe na wpolityce która jasno wypowiada się po jednej ze stron
@SDammtsg: a ja nie szanuję. Portal nie powinien wyrażać swoich politycznych przekonań. Jest to miejsce spotkań dla wszystkich ludzi. Wypok stracił w moich oczach i nie ma znacznia co to za idea.
Do tego #wykopowyprogramista znów dał popis - banner na szczycie strony, zakrywający mikroblog, czy hity... Brawo wy. Tak, wiem, można kliknąc i zamknać, ale byłby mniej #!$%@?ący (skoro już musi być i musi być tak wielki) u spodu strony.
@koroluk: słynne wolnościowe poglady xD


@Klepajro: Wypok kreuje się na portal neutralny. Możesz na niego przyjść, poheheszkować, powymieniać poglądy - robić wszystko na co masz ochotę o ile nie łamiesz regulaminu. A tu nagle zabiera stanowisko w jakiejś sprawie. Nie powinien. Tu nie ma znaczenia jaki jest tego powód. PRzecież gdyby zapraszali na np. Marsz Niepodległości, to lewactwu by dupy pękały. Chodzi o zasadę - albo jesteśmy neutralni, dajemy platformę,
@FrasierCrane: Nie podoba się? #usunkonto. To prywatny serwis. Mogą napisać co im się podoba.


@blubi_su: Nie widzisz całego problemu. Teraz ci ich podejście pasuje, bo wpisuje się w twój światopogląd. Za jakiś czas mogą walić banerem o czymś, z czym się mocno nie zgadzasz. Dlatego Wypok od w zasadzie początku był promowany jako neutralne miejsce wymiany poglądów. Masz zdanie, nie łamiesz regulaminu - wyrażaj. Teraz zajęli stanowisko i do
Tak btw ponad 90 proc aborcji w usa jest wykonywanych z powodow innych niz wada plodu, zagrozenie zycia matki czy gwalt. Tak 9 na 10 aborcji to wzgledy ekonomiczne, mozliwosc obnizenia standardu zycia czy po prostu nie chce dziecka. Tak wiec skoro kobiety maja dokonywac aborcji w kazdym przypadku wpriwadzmy dla rownowagi prawna aborcje dla mezczyzn.