Wpis z mikrobloga

@SDammtsg: @koroluk: Najbardziej mnie w-----a to że to stanowisko przypisuje się tylko "neuropie" i lewakom - a jak ktoś myśli innaczej to już jest prawak

Jest jeszcze mała grupa ludzi która nie do końca utożsamia się zarówno z jednymi jak i z drugimi skrajnymi poglądami, i ta grupa ludzi najbardziej cierpi bo chce normalności a jest wciągana w gównowojenki między prawakami a lewakami

PS. Niszczycie ten portal tak
  • Odpowiedz
@SDammtsg: ta wykopowa wrzawa prawaków r---------a mózg. Opozycja dla opozycji. Nie z logiki. No i nie opozycja, bo przecież w zgodzie z większością parlamentarną, której udało się przepchnąć projekt dalej.
Ale prawactwo wykopowe oczywiście ma siebie za oświeconych, racjonalnie myślących. Ciekawe co by powiedzieli swoim zgwałconym matkom lub partnerkom? "Przykro mi, ale sprzeciwiają się głupie feministki, więc powinnaś urodzić"?
No i oczywiście temat zastępczy. Jak wszystko, co nie jest po
  • Odpowiedz
@SDammtsg: nie rozumiem afery, prywatny portal wypowiedział się po jednej ze stron i tyle. Rozumiem że pisiory tak samo będą złe na wpolityce która jasno wypowiada się po jednej ze stron
  • Odpowiedz
  • 1
@SDammtsg: Obawiam się, że to tylko reklama za którą ktoś zapłacił. Nie zmienia to faktu, że miło jest się pośmiać z bóldupnych znalezisk o PROPAGANDOWYM, powtarzam, PROPAGANDOWYM banerze xD
  • Odpowiedz
@SDammtsg: a ja nie szanuję. Portal nie powinien wyrażać swoich politycznych przekonań. Jest to miejsce spotkań dla wszystkich ludzi. Wypok stracił w moich oczach i nie ma znacznia co to za idea.
Do tego #wykopowyprogramista znów dał popis - banner na szczycie strony, zakrywający mikroblog, czy hity... Brawo wy. Tak, wiem, można kliknąc i zamknać, ale byłby mniej w---------y (skoro już musi być i musi być tak wielki)
  • Odpowiedz