Wpis z mikrobloga

@JakisTakiNick: To jak się OP czuje zagrożony to niech zwróci uprzejmie uwagę tej pani, a jak nie poskutkuje to niech idzie walczyć o swoje prawa u kierowcy, a nie robi zdjęcia z ukrycia jak psychopata. Poza tym co Wy ludzie macie z tymi nakazami, zakazami i narażaniem? Codziennie łamiemy ich kilka, mniejszych, większych, głupszych, mądrzejszych i co z tego? Najlepsze i najmądrzejsze przepisy nie pomogą jak ktoś jest złośliwcem lub debilem,
@gali20: Kiedyś zostałam oblaną gorącą kawą w autobusie z kubka przez jakąś nierozgarnięta hipsterkę, a co gorsza mój płaszcz z wełny. Mimo tego, że kubek miał zatyczkę, to jak autobus szepnął wszystko poszło na mnie. Na szczęście, kobieta miała honor i zapłaciła mi za pranie płaszcza (200 zł), mimo że mówiłam ze sobie poradzę. Rozumiem Twoje oburzenie.
To jak się OP czuje zagrożony to niech zwróci uprzejmie uwagę tej pani, a jak nie poskutkuje to niech idzie walczyć o swoje prawa u kierowcy, a nie robi zdjęcia z ukrycia jak psychopata


@Mleczny_Baki: A no tutaj masz rację.

Poza tym co Wy ludzie macie z tymi nakazami, zakazami i narażaniem?


Po prostu nie mam ochoty być poparzony albo ubrudzony przez kogoś. Chcesz korzystać ze wspólnego dobra (komunikacja zbiorowa), przestrzegaj