Wpis z mikrobloga

Po prostu nie mam ochoty być poparzony albo ubrudzony przez kogoś. Chcesz korzystać ze wspólnego dobra (komunikacja zbiorowa), przestrzegaj zasad.


@JakisTakiNick: No ja tez nie, podejrzewam ze nikt nie chce. Ale z tym przestrzeganiem zasad nie mozna przesadzac. Kobieta pewnie wie ze nie wolno, ale siedzi, trzyma kubek dwoma rekami, miedzy nogami, widac po zdjeciu ze kubek nie jest nawet w polowie pelny, a przy obecnych temperaturach herbata na pewno
  • Odpowiedz
Kobieta pewnie wie ze nie wolno, ale siedzi, trzyma kubek dwoma rekami, miedzy nogami, widac po zdjeciu ze kubek nie jest nawet w polowie pelny, a przy obecnych temperaturach herbata na pewno nie jest goraca - komu to szkodzi?


@Mleczny_Baki: Odtwórz w głowie scenariusz gdzie autobus ma stłuczkę, albo nawet musi gwałtowniej hamować.
  • Odpowiedz
@Mleczny_Baki: To nie jest "a gdyby", to jest jeden z głównych powodów dla których taki zakaz istnieje. Bardzo praktyczny powód i bardzo realny. Ile razy jechałeś autobusem i "poleciałeś" albo prawie poleciałeś, bo się nie trzymałeś niczego? To nie są przypadki które występują raz na 10 lat.
  • Odpowiedz
@gali20: Za robienie zdjec obcym ludziom ktorzy w dodatku spokojnie siedza nikomu nic nie robiac powinno sie zamykac w zakladach zamknietych. Siedzi babka pije herbate z kubka a Ty ja linczujesz w necie. Powinienes byc z siebie dumny.
  • Odpowiedz