Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie że przedsiębiorstwa przewozowe zakazują wchodzenie do autobusów, tramwajów z napojami


@ediz4: jest taki zakaz, rozumiem picie wody/napoju z butelki, ale goraca parująca herbata w kubku
  • Odpowiedz
  • 3
@Mleczny_Baki mam nadzieje, że ktoś kiedyś obleje cie herbatą w autobusie i wtedy zrozumiesz w czym problem. Ale czego wymagać od kogoś kto wyzywa ludzi od ścierwa itp.
  • Odpowiedz
@gali20: @tgb: no tak to trzeba ludziom robić zdjęcia i wrzucać do internetów na portal ze śmiesznymi obrazkami wypok.peel. Jeżeli masz z tym jakiś problem z zwróć jej uwagę.
  • Odpowiedz
@gali20: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I HERBATĘ BĘDZIE MOŻNA PIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD PIJĄ HERBATĘ PROSTO Z KUBKA.
  • Odpowiedz
@gali20: Raz zaspałem na uczelnie, a że nie lubię wychodzić bez śniadania to zalałem sobie wrzątkiem słodką chwilę, taki kisielek. Pech chciał (a raczej termodynamika) , że nie zdążył wystygnąć. Tak więc na wyjebce jadąc autobusem popijałem sobie z kubka słodką chwilę o smaku owoców leśnych. Dobrze, że nikt nie zdążył mi zrobić zdjęcia aczkolwiek co dostałem dziwnych spojrzeń to moje!
  • Odpowiedz