Wpis z mikrobloga

autobus to nie kawiarnia?


@gali20: Durny argument, autobus to też nie czytelnia - książek też zabronisz czytać? A Twój dom to kawiarnia? No raczej nie, dlaczego więc tam pijesz kawę/herbatę?

jak by tak każdy pił herbatke z kubeczka w autobisie?


A jakby tak każdy kupił sobie samochód i wszyscy na raz wyjechali na miasto to by się tak zakorkowało, że karetki ani straż pożarna nie mogłyby przejechać, wiesz jakie byłoby
  • Odpowiedz
@gali20: robienie ludziom zdjęć, wrzucanie ich w internety i besztanie ich w myślach bo na zwrócenie uwagi, jeśli coś przeszkadza, zabrakło odwagi.

Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia 13 roku życia!
  • Odpowiedz
@gali20: Wiadomo, że jak kubek, to tylko ze Starbucksa ;-). Jedyne co by mnie w tym zdziwiło to to, że wiem jak te autobusy jeżdżą - łatwo na kogoś zawartość wylać. Sam bym nigdy nie ryzykował takiego otwartego kubka.
  • Odpowiedz
@gali20: Co w tym zlego? Ja jak kiedyś na studiach mieszkałem 200 metrów od wydziału to na poranne wykłady szedłem w kapciach i z wielkim kubkiem kawy. Reszta patrzyła z zazdrością i piła jakieś gówno z automatu w plastiku
  • Odpowiedz
@gali20: Co w tym zlego? Ja jak kiedyś na studiach mieszkałem 200 metrów od wydziału to na poranne wykłady szedłem w kapciach i z wielkim kubkiem kawy. Reszta patrzyła z zazdrością i piła jakieś gówno z automatu w plastiku
  • Odpowiedz