Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, bardzo proszę o #pomoc #kiciochpyta
Jak zrelaksować mózg przed spaniem? Mam do zrealizowania w pracy #programista15k zadanie programistyczne, nie jest to żadne rocket science, ale jest dość obszerne i nie mogę przez nie spać, bo mój mózg usiłuje wykonać je w pamięci, bez ide :/ W efekcie strasznie się zmęczyłem tym "spaniem" i obudziłem. Znacie jakieś triki na zrelaksowanie mózgu, żeby śnił o czymś spokojnym zamiast kodował przez sen? :/
#bezsennosc i bardzo przepraszam za spam tagiem, ale pewnie tutaj wielu z Was się to przytrafiło i może ktoś z Was mi pomoże: #programowanie (dosłownie i w przenośni...)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: zmęczyć się fizycznie ale nie zaraz przed snem (bo będziesz pobudzony) tylko wcześniej - kilka godzin po obiadku np. koło 19-20 pobiegać, pojeździć rowerkiem albo na siłkę iść a jak możliwość to nawet popracować fizycznie np. porąbać drewno :-)
Jak się zmęczysz (fizycznie) to potem jesteś tak fajnie odrętwiały i chce ci się spać - ja tak mam przynajmniej.
Również polecam wysiłek fizyczny, chociaż jeszcze nie pracuję to u mnie pomagał na ból głowy wieczorami/po wstaniu jak i "grającą" muzykę w głowie.