Wpis z mikrobloga

Na co ja teraz trafiłem xD #miesozernapseudonauka

Znalezisko: Produkcja "jedzenia"

Komentarze:

jak inaczej wykarmić ludzkość, z czego większość i tak niedojada. Vegeludki wybiły by większość ludzi żeby zwierzaczki nie cierpiały. Pokrętna moralność.

218 plusów.


Wegetarianie winni głodu na świecie! Co z tego, że produkcja mięsa jest najmniej ekonomiczną dla ludzkości formą produkcji żywności i aby uzyskać 1 kilogram mięsa wołowego potrzeba około 16 kilogramów roślin takich jak soja i kukurydza, sporego terenu pod hodowle oraz paręnaście tysięcy litrów wody. Przecież zwierzęta rosną pod wpływem promieni słonecznych, tego przynajmniej dowiaduje się na wykopie.

http://gentleworld.org/could-veganism-end-world-hunger/

Pięciu żołądków też nie mamy, żeby trawę #!$%@?ć.

204 plusy


Ciekawostka: wszystkie zwierzęta roślinożerne mają pięć żołądków i jedzą trawę! Wcale nie jesteśmy najbardziej spokrewnieni z naczelnymi owocożernymi małpami, które albo nie jedzą mięsa w ogóle (goryle), albo stanowi to dla nich 1-3% diety (szympansy).

mógłbyś rozwinąć dlaczego nasz układ pokarmowy i zęby nie są przystosowane do spożycia mięsa, zawsze mi się wydawało, że siekacze a szczególnie kły służą właśnie do mięsa, przewód pokarmowy jest dosyć krótki, nie trawimy w pełni produktów roślinnych.

120 plusów


Och tak! Kły! Przecież żadne roślinożerne zwierzę nie ma kłów! Żaden naczelny, nawet taki goryl nie ma kłów, ani w pełni roślinożerna dżelada brunatna!

Ludzkie kły to podręcznikowy przykład uzębienia mięsożernego drapieżnika!

Siekaczy to ja nawet nie będę komentował xD

Tłuszcze i białka zwierzęce to najwartościowszy rodzaj energii i budulca dla człowieka i jeśli komuś zależy na zdrowiu to powinien na nich opierać swoją dietę.

48 plusów


Dlatego białko zwierzęce jest ostatnio określane jako rakotwórcze i zwiększa ryzyko nowotworu kilkukrotnie? .
W ogóle zawsze mnie śmieszy te wyskakiwanie ze sloganem "białko zwierzęce jest niezbędne". Czym ono różni się roślinnego? Aminokwasami? To jakiego niezbędnego aminokwasu nie znajdziemy w roślinach?

Rozumiem, że kolega z równą dbałością i czułością odnosi się do ludzi? Nie kupuje tanich ubrań szytych w Chinach przez dzieci za głodową stawkę ani nie posiada tanich elektronicznych gadżetów jak smartfon także montowanych w Azji przez ludzi pracujących nierzadko w niewolniczych warunkach?

15 plusów


Tak, standardowo. Nie uratowałeś całego świata przed głodem to nie możesz być wegetarianinem! Zabraniam ci, to napisałem ja! Stuleja z wykopu!

Nie chce mi się w resztę zagłębiać, ale typowy wykop jest typowy.

#wegetarianizm #weganizm #shitwykopsays #pseudonauka troche edukacji dla przygłupów z #bekazwegetarian
Pobierz Clefairy - Na co ja teraz trafiłem xD #miesozernapseudonauka 

Znalezisko: Produkcj...
źródło: comment_kkgiki2ro4vcNsCTAIxnt7C3CILgFhYy.jpg
  • 73
@Clefairy: te wszystkie cytaty to bolączki małych ludzi. Bolączki ludzi których życia są tak puste, pozbawione jakiegokolwiek sensu, że muszą na siłę znajdować sobie rzeczy o które będą mieli ból dupy bo być może ta nienawiść którą obdarzają te rzeczy (studenci prawa, crossfit, geje, wegetarianie) spowoduje że na chwilę zapomną o tym że bez hobby i jakiegokolwiek dążenia do lepszego życia ich życie jest nic nie warte. Na wykopie ok. 80%
@inplaz: przeczytałeś w ogóle co napisałem? Ja sam też jem mięso, lubię jego smak, nie wyobrażam sobie nie jeść mięsa, ale nie bóldupię bo istnieją ludzie, którzy mają swoje często sensowne powody, by go nie jeść. Nie spędzam swojego wolnego czasu na pisanie żenujących komentarzy o tym jacy to inni ludzie robiący co innego są głupi bo moja mojsza jest najmojsza, mam po prostu ciekawsze rzeczy do roboty w swoim
@Clefairy: A jak jem mięso i mam to kompletnie w dupie? Lubię mięsko i będę je jadła. Jak masz ochotę ratować świat to spoko, ratuj. Jedz soje czy ciecierzycę, ale po cholerę się napinać cały czas? Są mięsożercy i vege. To jest jak wojna konsole vs pc. Bezsens. Chill.
@Sofa: oh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pół wykopu zaspamowane kwejkowymi obrazkami jacy to weganie są #!$%@?

meh

ktoś odpowiada na żałosne wypowiedzi atakujące wegetarian

NIE OBNOŚ SIĘ TYM TAK!! JAKA NAPINKA! IDZ RATOWAĆ ŚWIAT GDZIE INDZIEJ!

To też bardzo typowe.

A i fajna aktywność na wykopie, nie to jak ci wstrętni wegani co się obnoszą z dietą.
Pobierz Clefairy - @Sofa: oh ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pół wykopu zaspamowane kwejkowymi obrazkami jacy t...
źródło: comment_Km9fXDN99tT1Fq2gbINEPyp1Wqjguae5.jpg