Wpis z mikrobloga

@Kempes: Moja ulubiona woda, dokładnie ta z czerwonym napisem że mocno gazowana. Jestem od niej praktycznie uzależniony, w sensie kupuję ją zawsze.

Kiedyś piłem wodę z kranu, ale po przeprowadzce niestety w tym miejscu woda w kranie jest ohydna i muszę wydawać dosyć sporo na wodę.

Na najcięższe przypadki można przed snem walnąć witaminę C, ibuprofen, kawę lub herbatę


@Ben_Dover: Główne objawy kaca to odwodnienie. Na cięższe przypadki wystarczy wypić
@Kempes: Otóż to, chociaż to picie często kończy się położeniem i chwilę potem stwierdzeniem "nosz kuuurwa, teraz trzeba ganiać do kibla". Dlatego ostatnio po popijawie siadam na dupie przed kompem, żeby jeszcze nie usnąć natychmiastowo, odpalam butelkę wody i tłukę mecz w Rocket League, żeby jakkolwiek się pobudzić, pić wodę, odlać się i dopiero w kimono.
Kup sobie porządna wodę mineralną, która pewnie nie bedzie droższa, a bedzie dostarczać minerały, a nie je wypłukiwać.


@CyganskiKsiaze: a w nadmiarze, jak będzie magnezowa powodować kamicę nerkową ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

BTW. woda z kranu ma 2x więcej minerałów niż wody źródlane czasami xD
Osobiście w Hiszpanii kupowałem taki proszek na kaca, można to było pić przed snem lub po i pomagał tak samo. Za #!$%@? jednak nie wiem jak się nazywał, a działał za każdym razem.