Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, jak osiągnąć ten słynny stan "miej #!$%@?, a będzie ci dane" zwłaszcza w relacjach damsko-męskich? Jestem różowa i jak zaczynam z kimś kręcić, to gdzieś już nam wizje związku i zaczyna mi bardzo zależeć. Za bardzo. Czasami mam wrażenie, że przytłaczam faceta. A nie chcę tego. Bardzo się wstrzymuję, żeby nie odwalić jakiejś #logikarozowychpaskow, czy innej dramy. Co zrobić, żeby przestać się aż tak angażować? Utrzymać odpowiedni poziom adekwatny do stanu relacji. Męczy mnie to strasznie :x

#zwiazki #niebieskiepaski i trochę #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie mi się wydaje, że jak dwóm osobom zależy to jest związek xd jak się odwali przypadkiem #logikarozowychpaskow, a jemu nadal będzie zależeć to znaczy, że ma jakieś uczucia do ciebie. Oczywiście nie specjalnie xd czasami nam się wydaje, że taka powściągliwość jest dobra, ale to nie ma znaczenia, albo się komuś podobamy albo nie. Prędzej czy późnej emocje wybuchają i tak, jak on cie po tym zignoruje, a