Wpis z mikrobloga

Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych jak mogą mieć passata za 5.000 XDDDD
DEBILE I FANBOJE, KAŻDY Z TAKIM SAMOCHODEM TO PRZEGRYW XDD
chcesz założyć koła z malucha, zgadnij, NIE DA SIE bo trzeba miec dedykowane koła za kilkadziesiąt tysięcy XDDDD
jaaaaaaaaaaaaaaa #!$%@? nie mogę, idioci, ZREZYGNOWALI Z INSTALACJI LPG XDDD ferrari takie postępowe, CIEKAWOSTKA, Staszek w garażu mi zamontował gaz w Korsie i działa XDD
Przegrywy i pedały jeżdzą tylko takimi samochodami, chcesz wyjechać na metrowy krawężnik? #!$%@? SIE NIE DA RADY XDDD
O #!$%@? SEBA ZOBACZ, FERRARI #!$%@? CHODZ ZROB MI ZDJECIE PRZY NIM.

tak w skrócie wygląda wojna #android -> #apple

I taguję #android, zawsze miałem szacunek do tagów z duzą ilością osób i nie wołałem androidowców, ale ja jestem wołany cały dzień do waszego (wybornego w sumie) bólu dupy pod tagiem #apple i #ios więc mam to gdzies.
Dźwięk waszych pękających dup, bo ktoś może mieć taki telefon na jaki go stać i taki jaki chce, to kwintesencja tego portalu.
Pobierz crazy_drummero - Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych ja...
źródło: comment_aURi4B6LY4qP2seIkS3ePoR340hfkb1w.jpg
  • 56
also
@damian_co_dalej

gdzie pierwsza daje Ci super spoko samochód o fajnych parametrach z małymi niedociągnięciami i niską ceną


W momencie premiery:
iPhone SE 2,2k - 2,7k
iPhone 6S 3,2k - 4,2k
Note 7 ~4k
SGS7 Edge ~3,8k
SGS7 ~ 3,2k

gdzie ty tu widzisz niższą cenę? Bo ja płacąc 2500 za mojego "srajfona" SE 64gb mam pewny telefon na następne kilka lat, bez żadnych zacięć, odpalający praktycznie każdą nie-systemową aplikację czy grę
@AreQPL: znajomy niefanbojowiec kupił sobie samsunga S6 rok temu za jakieś ~~~2k i ANI razu nie miał ŻADNEGO problemu z jakimś oszczędzaniem RAMu, czy zamulaniem telefonu, wszystko śmiga perfekcyjnie

faktycznie śmieszne są te wasze wojenki bo każda strona lubi sobie #!$%@?ć farmazony z dupy - 3 lata temu kolega na moich oczach zainstalował sobie (wtedy) najnowszą aktualizacje iOS i włączył facebooka - odpalał mu się 5 minut, cały telefon mulił jak
@damian_co_dalej: podajesz przykład jakiegoś znajomego, a ja wiem jak to wygląda w praktyce, bo sam korzystałem z flagowych telefonów Samsunga. Bez comiesięcznego wgrywania romów by djmati2006 działają jak gówno.

Oczywiście, tak, kolejny kolega, tym razem w drugą stronę - facebook włączał mu się 5 minut? :D Takie rzeczy nie występowały nawet na iPhonie 2g, więc co próbujesz udowodnić?
W tym momencie Ty stanowisz stronę która #!$%@? farmazony z dupy, bo opinie
@crazy_drummero: Jakby ktoś ci zaproponował jeździć codziennie LaFerrari, ale nie mógłbyś używać żadnego innego samochodu to po kilku dniach chciałbyś wymiany na passata za 5000zł.

Ja bym bardziej porównał apple do do bmw m3, normalnie da się jeździć, tylko trzeba troszeczkę uważać przy parkowaniu, nie podjedzie pod każdy krawężnik, czasami zderzak nie zmieści się nad krawężnikiem. Części eksploatacyjne drogie, naprawa droga, dedykowane dodatki drogie. Tak samo apple ma drobne niedogodności, brak
@crazy_drummero: porównanie z ferrari doskonałe. Tylko trochę inaczej bym to ujął, to tak jakby do tego, żeby zatankować ferrari za milion trzeba było dokupić specjalną przejściówkę za 20 tys.; a żeby jeździć nim powyżej 120 km/h potrzebne byłyby specjalne koła, poza zestawem za 120 tys.
iPhone'y to naprawdę fajne telefony, jakby mnie było stać to bym sobie kupił, ale bez przesady, kiedy plują na konsumentów to nie mówmy, że pada deszcz
@crazy_drummero sam używam androida i pc z windowsem od zawsze, ale rzygam już fanbojami i hejterami.

Mam możliwość korzystać ze sprzętu z jabłkiem w logo (nie tylko telefony / tablety, ale przedewszystkim MacBooki i stacjonarki, wliczając power maca) i mogę się wypowiadać w zasadzie w samych superlatywach.

Świetnie wykonane, dobry design, świetna optymalizacja oprogramowania i wsparcie. Niestety, cena wysoka (sam sprzęt + akcesoria, więc dupe boli lamusów), no i trochę zamknięta platforma.
@AreQPL: 1. porównywanie iphona SE z 4-calowym ekranem do nota 7 z ekranem 5,7 cala, zupełnie inny target

2. mam S6 od ponad roku, NIGDY nie musiałem go resetować ze względu na lagi/brak pamięci/zawieszanie się, działa jak po wyjęciu z pudełka. Nie wiem co robiłeś z tymi "flagowcami", ale trzeba się naprawdę postarać żeby go zawiesić, mi się to jeszcze nie udało.
trochę słabe porównanie bo telefony apple mają podobne osiągi techniczne, parametry itp do telefonów innych producentów mogą się różnić tylko jakością, zresztą ceny apple i innych telefonów z górnej półki są podobne. Pomiędzy tymi autami jest dosłownie przepaść techniczna więc wyższa cena jest całkowicie uzasadniona. Rozumiem, że masz ból dupy, ale pisanie takiego posta, raczej nie pomoże :P.


@kaab10: Możesz sobie np. porównać Audi do Skody. Audi z tym samym wyposażeniem