Wpis z mikrobloga

Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych jak mogą mieć passata za 5.000 XDDDD
DEBILE I FANBOJE, KAŻDY Z TAKIM SAMOCHODEM TO PRZEGRYW XDD
chcesz założyć koła z malucha, zgadnij, NIE DA SIE bo trzeba miec dedykowane koła za kilkadziesiąt tysięcy XDDDD
jaaaaaaaaaaaaaaa #!$%@? nie mogę, idioci, ZREZYGNOWALI Z INSTALACJI LPG XDDD ferrari takie postępowe, CIEKAWOSTKA, Staszek w garażu mi zamontował gaz w Korsie i działa XDD
Przegrywy i pedały jeżdzą tylko takimi samochodami, chcesz wyjechać na metrowy krawężnik? #!$%@? SIE NIE DA RADY XDDD
O #!$%@? SEBA ZOBACZ, FERRARI #!$%@? CHODZ ZROB MI ZDJECIE PRZY NIM.

tak w skrócie wygląda wojna #android -> #apple

I taguję #android, zawsze miałem szacunek do tagów z duzą ilością osób i nie wołałem androidowców, ale ja jestem wołany cały dzień do waszego (wybornego w sumie) bólu dupy pod tagiem #apple i #ios więc mam to gdzies.
Dźwięk waszych pękających dup, bo ktoś może mieć taki telefon na jaki go stać i taki jaki chce, to kwintesencja tego portalu.
crazy_drummero - Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych ja...

źródło: comment_aURi4B6LY4qP2seIkS3ePoR340hfkb1w.jpg

Pobierz
  • 56
@crazy_drummero: trochę słabe porównanie bo telefony apple mają podobne osiągi techniczne, parametry itp do telefonów innych producentów mogą się różnić tylko jakością, zresztą ceny apple i innych telefonów z górnej półki są podobne. Pomiędzy tymi autami jest dosłownie przepaść techniczna więc wyższa cena jest całkowicie uzasadniona. Rozumiem, że masz ból dupy, ale pisanie takiego posta, raczej nie pomoże :P.
@crazy_drummero: walka android-apple to jak walka pomiędzy dwoma firmami samochodowymi, gdzie pierwsza daje Ci super spoko samochód o fajnych parametrach z małymi niedociągnięciami i niską ceną, a druga nic ciekawego tylko opakowane w ładny papierek, na dodatek chwaląca się na konferencjach, że ich nowy model nie ma koła zapasowego (bo przecież po co w XXI wieku jak jest laweta)