Wpis z mikrobloga

Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych jak mogą mieć passata za 5.000 XDDDD
DEBILE I FANBOJE, KAŻDY Z TAKIM SAMOCHODEM TO PRZEGRYW XDD
chcesz założyć koła z malucha, zgadnij, NIE DA SIE bo trzeba miec dedykowane koła za kilkadziesiąt tysięcy XDDDD
jaaaaaaaaaaaaaaa #!$%@? nie mogę, idioci, ZREZYGNOWALI Z INSTALACJI LPG XDDD ferrari takie postępowe, CIEKAWOSTKA, Staszek w garażu mi zamontował gaz w Korsie i działa XDD
Przegrywy i pedały jeżdzą tylko takimi samochodami, chcesz wyjechać na metrowy krawężnik? #!$%@? SIE NIE DA RADY XDDD
O #!$%@? SEBA ZOBACZ, FERRARI #!$%@? CHODZ ZROB MI ZDJECIE PRZY NIM.

tak w skrócie wygląda wojna #android -> #apple

I taguję #android, zawsze miałem szacunek do tagów z duzą ilością osób i nie wołałem androidowców, ale ja jestem wołany cały dzień do waszego (wybornego w sumie) bólu dupy pod tagiem #apple i #ios więc mam to gdzies.
Dźwięk waszych pękających dup, bo ktoś może mieć taki telefon na jaki go stać i taki jaki chce, to kwintesencja tego portalu.
crazy_drummero - Ludzie to debile, kupują jakies #ferrari za pare milionów złotych ja...

źródło: comment_aURi4B6LY4qP2seIkS3ePoR340hfkb1w.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@crazy_drummero: dobra, łyknąłem #!$%@?, z wędką i wędkarzem. Pierwszy argument z brzegu, 1650mAh vs 3600mAh, proszę cię - nawet nie połowa tego co w innym porównywalnym flagowcu na Androidzie.

Trzymają tyle samo? Tak, ale po włączeniu trybu oszczędzania energii, iPhone robi underclock procesorowi. Ekrany też nie są rewelacyjne, są na rynku lepsze.

Jeśli porównujecie jakieś gówno typu LG G2 na androidzie do iPhone, to się nie dziwie że Android zły.
  • Odpowiedz
@Al_Bundy: Twierdzisz że LG G2 to gówno? Mam go od 2 lat , nie zmieniałem nigdy ROMu, Android 4.4.2 i nadal śmiga jak nowy. Bateria trzyma max 3 dni przy częstym użytkowaniu.Nie ma problemów z przegrzewaniem. Mając go, nie ma sensu nawet kupować najnowszych flagowców bo w stosunku do ceny nie dostaniesz dużo więcej.
  • Odpowiedz
@master4342: No to może trafił mi się wadliwy model, na oryginalnym sofcie po resecie do fabrycznych nie mogłem go używać, wgranie romu pomogło ale niewiele, używałem kilka msc z przymusu i nie polecę go nikomu. Bawiłem się za to dwa tygodnie G5 - złego słowa nie powiem, ale to 3 lata różnicy. I o to chodzi, porównywanie modelu apple z 2k15/16 z telefonem z androidem datowanym 2k13.
  • Odpowiedz
A jednak! Tnie się praktycznie każda aplikacja apple tylko wszystko zamaskowane preloaderami i animacjami.


miało być oczywiście:

A jednak! Tnie się praktycznie każda aplikacja NIE-apple tylko wszystko zamaskowane preloaderami i animacjami.
  • Odpowiedz