Wpis z mikrobloga

Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (np. Rosja, Hiszpania) za 0 zł, dzięki czemu takie produkty pojawiają się wyżej na liście przy sortowaniu po cenie z dostawą, co utrudnia wybranie naprawdę najtańszej oferty. W większości to tanie produkty, np. łapki na muchy.

Proponuję, żeby każdy kto ma znajomych za granicą zrobił im prezent za te kilka złotych. Może dzięki temu sprzedawcy zobaczą, że nie mogą sobie tak lecieć w kulki.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #rosja #hiszpania #zagranico #dostawa
Pobierz citos88 - Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (...
źródło: comment_QqvFytwgJNbQvjZEieIxYvhax23La4nH.jpg
  • 76
@citos88: @husky83:

Często jest wysyłka listem zwykłym. Kiedyś sam myślałem, że to na 100% wałek. Jednak jak kupowałem pierdoły za 2-3zł to nie chciało mi się płacić 8-9zł za list polecony gdzie zwykły list to było z 2-3zł... Prawdopodobieństwo tego, że list nie dotrze jest zerowe (jeśli został wysłany). Tak więc po sprawdzeniu komentarzy zamówiłem. Na 10 takich przesyłek wszystkie do mnie dotarły. Więc to nie jest tak, że zawsze
@Witeeek: myślę, że nie przyjdzie, mimo, że sprzedawca będzie się upierał, że wysłał. Po miesiącu wspaniałomyślnie dostaniesz zwrot hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Witeeek: tez Ci wystawi negatywa i napisze, ze probowales wyludzic zwrot pieniedzy. generalnie poczta powinna wycofac przesylki nierejestrowane albo Allegro powinno wycofać mozliwosc takiej wysylki, bo to jest pole do popisu dla przekreciarzy :p
@jumpel: Chyba nie zwróciłeś uwagi na jedną ważną kwestię, przy wysyłce do Hiszpanii, nie ma informacji, że to przesyłka nierejestrowana. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc będę chciał potwierdzenie nadania. :)