Wpis z mikrobloga

Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (np. Rosja, Hiszpania) za 0 zł, dzięki czemu takie produkty pojawiają się wyżej na liście przy sortowaniu po cenie z dostawą, co utrudnia wybranie naprawdę najtańszej oferty. W większości to tanie produkty, np. łapki na muchy.

Proponuję, żeby każdy kto ma znajomych za granicą zrobił im prezent za te kilka złotych. Może dzięki temu sprzedawcy zobaczą, że nie mogą sobie tak lecieć w kulki.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #rosja #hiszpania #zagranico #dostawa
citos88 - Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (...

źródło: comment_QqvFytwgJNbQvjZEieIxYvhax23La4nH.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@citos88: moje mirko takie piękne () pamiętam jak kiedyś ktoś zorganizował masowe kupowanie kont steam - do których dostęp miało kilkadziesiąt innych osób - żeby je tylko zablokować i zrujnować biznes januszom ( ͡° ͜ʖ ͡°) szanuje Was koledzy
  • Odpowiedz
@artur1792: Mam nadzieję, że nie będzie kombinacji, bo już wymyśliłem, że z tych łapek można zrobić malowniczy wielki wiatrak, do ogródka by szwagier miał... (,)
  • Odpowiedz
@jawor44: Dlaczego niby dałem im 1 zł za nic?

Jeśli nie przyjdzie i nie pokażą dowodu nadania, to zrobię chargeback, więc bez problemu dostanę zwrot i wystawię negatyw.
  • Odpowiedz
@kazzr: odwetowe negatywy od sprzedawców albo samo grożenie, że się wystawi to na allegro coś normalnego.
@Pszesmiewca: odpiszą ci, że nie ingerują w system komentarzy. Można będzie tylko zrobić przekreślony komentarz.
  • Odpowiedz
odwetowe negatywy od sprzedawców


@jawor44: a co ci zależy na tym komentarzu od sprzedawcy? niech sobie wystawia .... jego bardziej zaboli negatywny komentarz, bo ktoś może przeczytać i zrezygnować z zakupów u gościa, a ty jak używasz konta do zakupów to negatywy na twoim koncie żadnego znaczenia nie mają
  • Odpowiedz
@citos88: była jakiś miesiąc temu taka akcja, co janusz dawał wysyłkę za 0 złotych, ale tylko do kacapów. Mirki się wkurzyły i zrobiły akcję, zamawiając od niego masą gównoprzesyłek ( w stylu packa na muchy za 5 zeta) do Władywostoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jawor44: Zawsze można kupić dla szwagra z niezarejestrowanego konta, pewnie połowa z nich nie ogranicza dla takich zakupów. Niech se wtedy walą zwrotne negatywy ile tylko chcą
  • Odpowiedz
@artur1792: gorzej jak chcesz coś sprzedać. Dla niektórych sprzedawca z dwustoma pozytywami za sprzedane rzeczy i jednym negatywem za kupioną jest mniej wiarygodny niż świeżak z kilkoma komentarzami. Jak tylko kupujesz to ci różnicy nie zrobi.
@galonim: niezarejestrowany nie może wystawić komentarza. Czy coś zmienili ostatnio?
  • Odpowiedz
gorzej jak chcesz coś sprzedać


@jawor44: ale dalej nie rozumiem jak to ma tobie zaszkodzić .... sprzedajesz coś, masz negatywny komentarz, ktoś patrzy za co i widzi, że wystawiłeś gościowi komentarz negatywny bo nie dostałeś towaru, a on w złości wystawił negatywa tobie. Dlaczego ma to zniechęcić kupującego od ciebie?
  • Odpowiedz