Wpis z mikrobloga

Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (np. Rosja, Hiszpania) za 0 zł, dzięki czemu takie produkty pojawiają się wyżej na liście przy sortowaniu po cenie z dostawą, co utrudnia wybranie naprawdę najtańszej oferty. W większości to tanie produkty, np. łapki na muchy.

Proponuję, żeby każdy kto ma znajomych za granicą zrobił im prezent za te kilka złotych. Może dzięki temu sprzedawcy zobaczą, że nie mogą sobie tak lecieć w kulki.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#allegro #rosja #hiszpania #zagranico #dostawa
Pobierz citos88 - Ostatnio na Allegro modne jest ustawianie wysyłki do zagranicznych krajów (...
źródło: comment_QqvFytwgJNbQvjZEieIxYvhax23La4nH.jpg
  • 76
@husky83: Zgadza się. Ale nie linczujmy uczciwych sprzedawców (mających ksiązki nadawcze dla listów zwykłych), którzy wysyłają Pocztą listem zwykłym w tym samym bądz następnym dniu, a opóźnienia są po stronie Poczty lub Inpost (ci to dopiero maja terminy). Każdy chce tanio dostawę, a jakie ma terminy dostaw Inpost to wie każdy, kto przez niego zamawiał (listy). Co do Paczek w Poczcie to jestem mega zadowolony.
Nie wiem czy funkcjonują elektroniczne potwierdzenia
mających ksiązki nadawcze dla listów zwykłych


@smotek: Ale to nie jest żadnym dowodem, wysyłam codziennie ze 20 listów zwykłych, mogę ci takie potwierdzenie wydrukować, jest na nim napisane ile listów wysłałem, zbiorczo, skąd będziesz wiedział, że jeden z nich był do ciebie? Skąd będziesz wiedział ile było zamówień na listy zwykłe? Mogłem mieć 100 zamówień, wysłać 20 i twierdzić, że twoje też poszło.

Nie wiem czy funkcjonują elektroniczne potwierdzenia itp. Polaczenie
@husky83: mógł napisać "nie przyjmuje zwrotów" jeśli sprzedającym jest osoba fizyczna, a nie firma. Te 14 dni odstąpienia od umowy wystepuje tylko w przypadku, gdy jesteśmy osobą fizyczną kupującą od firmy