Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Brać mirkowska, sądzie mikroblogowy! Tu #rozowypasek stojący przed dylematem moralnym. Mam adoratora, w skrócie byłby to fantastyczny facet, gdyby nie to....



Nie mieszałabym się chyba..bo to duża odpowiedzialność - ingerowanie w czyiś związek. Nie wiedziałam o jej istnieniu. Ale z drugiej strony, gdybym to ja była na jej miejscu...? Nie wiem, czy chciałabym wiedzieć, czy żyć w niewiedzy, ułudą, szczęśliwa. Cholera jasna, nie wiem co zrobić.

Gdyby to różowa zdradzała, Wasz osąd byłby jednoznaczny. A co teraz, gdy mam taki problem z facetem, który podobno żałuje skoku w bok? Powiedzieć jego kobiecie? Czy dać im żyć w szczęściu? Zemsty nie szukam - o tym pamiętajcie. Proszę o jednoznaczne odpowiedzi, szkoda, że nie mogę tu dodać ankiety. Plis help, mirkowska brać.

#zwiazki #zdrada #pierognaboku #bolecnaboku #rozowepaski #niebieskiepaski #gownoburza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 57
@AnonimoweMirkoWyznania: odezwij sie do mnie, również nie szukam stałego związku, ale życie pisze różne scenariusze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do tej sprawy - ja bym się nie mieszał. Wylej się na to, świata lepszym nie uczynisz, ale nie mieszając się do tego zachowasz spokój moralny i nie będziesz miała dylematów. Życie jest zbyt skomplikowane, by odpowiedzieć na pytanie czy powinnaś poinformować jego dziewczynę. Tak naprawdę
zwykły seks 2 osob to puszczanie się?


@Dantalia: No jak z byle kim, kogoś kogo się nawet dobrze nie zna to nic innego nie przychodzi mi na myśl, chociaż zdaję sobie sprawę, że prymitywni ludzie spłycają to do rangi sportu nieraz...
OP: @To_ja_moze_pozamiatam 1,5 miesiąca, sexy, sextelefony, smsy, ciągły kontakt. Nie wiem jak to robił, skoro razem mieszkali.

CharyzmatycznaDziewczyna: na 100% teraz pisałam z nią..

@pies_ogrodnika akcja działa się w sumie cały dzień... od ok 10.00 rano, długo się gryzłam z tym co mam zrobić. A dziewczyna zareagowała od razu, jak tylko potwierdziłam wiadomości konkretnymi zdjęciami, nr telefonu, mailem, kontem na stronie dla singli. Na co miała czekać? Dobrze że kłamcę spławiła,