Wpis z mikrobloga

No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym programem podróżnicznym jest seria z Robertem Makłowiczem.
Ogarnięty człowiek ogląda jego programy bo interesuje się rozwiniętą i cywilizowaną kulturą Europy
Monarchia Habsburgów, centrum Dublina, rybackie miasteczko w Szwecji, całą seria z miastami dawnej Hanzy, Włoskie opery, staroromanskie kościoły w Armenii? Jest Wszystko W dodatku Makłowicz potrafi budować zdania złożone, ma nienaganną dykcje i nie ma skrzeczącego głosu niczym posłanka Senyszyn. Do tego Makłowicz czesto wplata #heheszki w swoje barwne wypowiedzi, Cejrowski co najwyżej was obrazi.
Cejroski to mitomam, pieprzy głupoty które pasują do jego tezy, lol Meksyk to raj na ziemi hehe o Teksasie też pieprzył głupoty o czym pisał kiedyś @Taco_Polaco.
Makłowicz to jest to! Programy Makłowicza są jak szkockiej #whisky (polecam odcinek o Edynburgu), Cejrowski to przedstawiciel kukurydzianej cziczy ze ślina starych indianek

#podroze #maklowicz #europa #takaprawda #pasta #nigdyniebylo
KeineLust - No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym prog...

źródło: comment_IB8R4jrdupXpE32uxceEir0VmS0B2LRp.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
A ja mam tak, że moje gotowanie zacząłem od jego programów. Pamiętam chyba jakąś stadninę koni w Wielkopolsce i zrazy. I potem się zaczęło i nadal lubię pichcić. Ale od jakiegoś czasu nie jestem już takim fanem. Dlaczego? Dlatego, że kiedyś to był głównie program kulinarny, czyli np. 3-4 potrawy na odcinek. I te dania mnie inspirowały i pchały do swoich eksperymentów. Na dziś jest to bardziej program podróżniczy, a takich jest
  • Odpowiedz
@KeineLust: Makłowicz jest nudny, bezbarwny. Cejrowski zawsze dowali czymś, niech będzie, kolorowym.


@Taki_tam: to znaczy #!$%@? taką głupotą że człowiek sięga po pilota i zmienia program?
  • Odpowiedz
@KeineLust: Cejrowski kilka rzeczy przekłamał to od razu ścieme wali w każdym odcinku. Wyczuwam ból tyłka sporej części bo Cejrowski wprost afiszuje się swoją wiarą i ma dość kontrowersyjne poglądy. To powoduje że nie mogą oni nie przenieść swoich antypatii na jego świetne programy podróżnicze. Chcecie czy nie dostał za nie wiele nagród.
  • Odpowiedz