Wpis z mikrobloga

No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym programem podróżnicznym jest seria z Robertem Makłowiczem.
Ogarnięty człowiek ogląda jego programy bo interesuje się rozwiniętą i cywilizowaną kulturą Europy
Monarchia Habsburgów, centrum Dublina, rybackie miasteczko w Szwecji, całą seria z miastami dawnej Hanzy, Włoskie opery, staroromanskie kościoły w Armenii? Jest Wszystko W dodatku Makłowicz potrafi budować zdania złożone, ma nienaganną dykcje i nie ma skrzeczącego głosu niczym posłanka Senyszyn. Do tego Makłowicz czesto wplata #heheszki w swoje barwne wypowiedzi, Cejrowski co najwyżej was obrazi.
Cejroski to mitomam, pieprzy głupoty które pasują do jego tezy, lol Meksyk to raj na ziemi hehe o Teksasie też pieprzył głupoty o czym pisał kiedyś @Taco_Polaco.
Makłowicz to jest to! Programy Makłowicza są jak szkockiej #whisky (polecam odcinek o Edynburgu), Cejrowski to przedstawiciel kukurydzianej cziczy ze ślina starych indianek

#podroze #maklowicz #europa #takaprawda #pasta #nigdyniebylo
Pobierz KeineLust - No chyba żartujecie z tym Cejrowskim.
Najlepszym obecnie emitowanym prog...
źródło: comment_IB8R4jrdupXpE32uxceEir0VmS0B2LRp.jpg
  • 48
@Zashi: Ja mówię o programach podróżniczych nie pojedynczych odcinkach gdzie gada o wierze czy innych swoich przekonaniach. Takich odcinków jest 1 na 200. Nikt jak do tej pory nie prowadził tak ciekawych programów podróżniczych
@KeineLust: Bardzo lubiłem i szanowałem Pana M aż ojciec nie pokazał mi jego prawdziwej strony. Ma spore znajomości w krakowskim półświatku restauracyjnym i tam wszyscy M nienawidzą. Podobno przychodzi do restauracji, je za 5ciu, pije za 10ciu i obraża kelnerów. Na koniec zwykle M płaci i twierdzi, że jego obecność tutaj to reklama i oni powinni płacić mu. A jak będą się pultać to ich tak obsmaruje, że mogą zawijać interes.