Wpis z mikrobloga

Ios'a lubię dlatego, iż jest to system dla leni, lubiących być prowadzonymi za rękę. W wielu przypadkach brak wyboru to dla mnie błogosławieństwo, chyba mam deficyty kreatywności.
@siedge a idź pan w #!$%@? z tą szybkością, kiedy dostęp do plików zerowy i do wszystkiego trzeba używać tego #!$%@? itunes. Jak dla mnie to ip7 może nawet ciągnąć druta, jak długo będzie obowiązywała ściana na ogrodzie tak długo portfelem będę głosował na "nie". Aparat foto też już dawno za Samsungiem i resztą bandy, także tego ten.
@bobyxyz: w jaskini nie mieszkam i mam paru ziomków którzy chodzą z ajfonem 5s czy tam 6 i każdy właściwie mówi to samo - przy standardowym użytkowaniu (whatsapp, spotify, net) codzienne ładowanie baterii to standard, no więc nie widzę tutaj większych różnic między iOS i Androidem. A co tego cięcia czy jakkolwiek to nazwać to miałem coś takiego na samsungu s4 mini z 1GB ramu i jakimś tam exynosem. Jeszcze raz
@Jubei iTunes trzeba używać tylko do zgrywania muzyki, zdjęcia i filmy można zgrywac bezpośrednio z dysku, iTunes ma wiele zamienników, ale wg mnie jest super bo można sobie ustawić synchronizację przez WiFi i wtedy leżąc na łóżku można synchronizowac cała muzykę bez użycia kabla, samsung czegoś takiego nie ma a google play posiada tylko protezy. Jakość zdjęć jest na równi z korzyścią taka że s7e robi zdjęcia szybciej niż 6s plus, co
Produkty Apple to pierdzielone mistrzostwo świata


@seeksoul: ten szajs nawet w tle nie potrafi niczego odtwarzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Sądziłem że to safari jest najbardziej #!$%@?ą przeglądarką internetową.
Dopóki nie zrozumiałem że to IOS jest tak #!$%@?, że wymusza chowanie paska adresu i nawigacji w każdej przeglądarce.

To się co najwyżej na deskę do krojenia nadaje. Jak w reklamie ( ͡
Dibhala - > Produkty Apple to pierdzielone mistrzostwo świata

@seeksoul: ten szajs...
@lucknh: mój p8 podobnie. Wygląda jak iPhone. Że znajomymi się śmieje że dzięki chinczykom można cieszyć się ciekawym wyglądem A przy tym nie trzeba być pedalem