Wpis z mikrobloga

@ShortyLookMean: Nie wszyscy mają takie podejście jak Ty. Ja przez ostatnie 2 lata zrobiłem to ponad 700 razy na pewno. Więc gdybym za każdym razem musiał nurkować w opcję to by mnie coś trafiło. Nie dla każdego dany system jest odpowiedni, każdy co innego robi na telefonie, a autor posta wyskakuje że to mistrzostwo świata.. mistrzostwo świata my ass, skoro nie można po ludzku włączać i wyłączać pewnych modułów. To
  • Odpowiedz
Nigdy nie miałem lepszego telefonu. Produkty Apple to pierdzielone mistrzostwo świata nawet jeśli są trochę droższe od reszty


@seeksoul: Jeżeli to twój pierwszy smartfon, to faktycznie można tak pomyśleć. Raz byłem zmuszony przez 2 tygodnie korzystać zamiast swojego telefonu z iphone'a który świeżo wrócił z serwisu. Nigdy więcej, wciąż nie mogę wyjść z szoku jak można zrobić tak nieużyteczny telefon.

Z rzeczy, które mi przeszkadzały:
- nie dało się normalnie usunąć powiadomień
  • Odpowiedz
@seeksoul: @FoxKamui:

w działaniu i stabilności. iOS i OS X to chyba najlepsze systemy jakie są.

Ale to naprawdę niedobrze świadczy o innych systemach.

Kupiłem se iPhone'a po to, żeby oszczędzić czas na konfiguracji i walce z problemami i żeby nie musieć się martwić o to, że
  • Odpowiedz
@FoxKamui: w dalszym ciągu nie jesteś w stanie podać chociaż jednego argumentu który by potwierdzał zajebistość ios. nie wiem czemu miałbym mieć ból czegokolwiek
  • Odpowiedz