Wpis z mikrobloga

@wuju84: no i twój komentarz to jest czysty ból dupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam używam Androida (Xiaomi) po przesiadce z iP4S, bo wydawać 3k na telefon, już nie ważne czy iPhone czy Samsung, Sony itd. jest dla mnie teraz nieosiągalne.

@DefinitelyNoOne: I co mnie obchodzi że Symbian jest dla ciebie najlepszy? To ciebie ma zadowalać, a nie ludzi dookoła.
@seeksoul: Może i bym się z tym zgodził, ale niestety produkty Appla są przy okazji sztucznie postarzane i z każdą kolejną aktualizacją oprogramowania chodzą coraz gorzej. Inna sprawa by była, gdyby były to produkty typowo nie do zajechania, że masz 2-3 lata takiego iPhone, później dajesz go mamie, a ona dalej go używa 2-3 lata, bez usterki. Osobiście znam 2 przypadki usterek iPhonów krótko po gwarancji, w jednym wpadł przycisk na
@crazy_drummero: Ze starym Samsungiem jest ta sama historia, tyle że zwykle telefony te kosztują trochę mniej. Dodatkowo czymś innym jest system Android a czymś innym ios, który już jest w 100% zależny od Apfela
@seeksoul: #!$%@? mnie klawiatura, jest mniej wygodna tutaj, no i calej masy apek, ktorych uzywam pod drugim telefonem nie mam. Kwestia gustu, uzywam kilku telefonow, mam androida i ios, wole ten pierwszy znacznie wiecej mozliwosci, wiecej zabawy, bardzoej dostosowac pid siebie moge. Ale iphone'ow nie hejtuje, bo tez sa znosne. Tylko ta zasrana klawiatura ;C
@Kargaroth: Każdy laguje, nie ma nielagujących. Do tego trzeba się #!$%@?ć w rooty zeby cokolwiek działało poprawnie.
No i sam UI to przez uposledzonych robiony. A-logiczny interfejs.