Wpis z mikrobloga

@loczyn: powtarzam.. jak się kupuje szajsungi z nakładkami operatora to laguje i generalnie jest do dupy. Bloatware to masz nawet przy zakupie laptopa z windowsem, bo każdy musi wrzucić coś swojego.
Jak zainstalujesz czystego androida to nie ma mowy o lagach i muleniu. Kusiło mnie żeby zrobić root przy Xperii Z3+, ale niewiele by mi to dało i szkoda było ryzykować, bo telefon śmigał jak złoto
@seeksoul: Ja się zgodzę. Przerobiłam już Androida, Windows Phone i iOS i właśnie ten ostatni jest najlepszy. Poprzednie telefony kupowałam nowe i wszystko sie psuło, teraz mam używanego iphone 4s, czyli telefon, który ma już 5 lat. Jako zwykły użytkownik jestem bardzo zadowolona, chętnie wymienię na 5s jak ceny spadną poniżej 1000zł :)
Jedyne czego mi brakuje to kafelków z WP, ale cóż, można to przeżyć :D
@seeksoul: może nie mistrzostwo świata, ale jeśli jest się po prostu zwykłym użytkownikiem smartfona, nie jakimś power userem, co to musi mieć wszystko skonfigurowane pod siebie nie wiadomo jak, to jest za-je-bi-stym telefonem. Mam od niedawna 5s i po prostu nie wyobrażam sobie innego telefonu. A jak będę szukał innego, to pierwszym warunkiem będzie stabilność i szybkość jak iPhone.
Nie żebym tu komuś odradzał Ajfona, ale poletzam mocno Honora 6, EMUI żywcem zerżnięte z IOS xD
3GB ramu i chyba osiem rdzeni więc #!$%@? chyżo. Ktoś tutaj pisał że po 3 miesiącach android chodzi jak windows2000, no #!$%@? tak średnio bym powiedział bo ja z nim łażę ponad rok i jakoś lagów nie zauważyłem.
Do tego bateria 3100mAh więc spokojnie 2 dni na jednym ładowaniu.
Honor6 jest dla mnie #!$%@? najlepszy
Pobierz lucknh - Nie żebym tu komuś odradzał Ajfona, ale poletzam mocno Honora 6, EMUI żywcem...
źródło: comment_N7lTNQAz1tc07wZoIMFHlp6deUIOvDqX.jpg
@lucknh To sie nazywa dysonans poznawczy w ktorego wyniku dokonujemy racjonalizacji zakupu. Oczywiscie ze android tnie a do tego zje kazda ilosc ramu o baterii szkoda strzepić ryja. Glupi 5s z bateria 1600 wytrzyma dluzej na nawigacji niz wiekszosc androidow ze znacznie pojemniejsza bateria. Ios za to uniemożliwia pobieranie wiekszosci plikow i ich przesyłanie, do tego pozbawiony jest znacznej ilosci bajerow ktore sa w androidzie, nie wspominajac ze customizacja telefonu to max
Głównym problemem androida nie jest szybkość procesora tylko szybkość pamięci, wejdzie sobie na anandtech i sprawdźcie jak zeszłoroczny 6S miażdży wydajnością dowolny androidowy tegoroczny flagship, a przecież jutro zostanie zapowiedziany iPhone 7 z procesorem apple a10.... napisane z galaxy s7 edge ( ͡° ͜ʖ ͡°)