Aktywne Wpisy

ShineLow +19

wczoraj zaczęłam szukać nowego partnera, ale jedyne co mam, to takie coś :/
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
i niby jak dalej prowadzić rozmowę z taką osobą?
#zwiazki #tinder #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
źródło: image
Pobierz


![Microslop scamuje swoich klientów na Officie 2019 - Louis Rossman [Angielski]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/4e37744e5b56433a983a799ec0b6b5eb68c81bd906ebb439fe1374c12f530ba9,q80.jpg)

A tu kilka linków więcej: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=113&t=19524&start=240#p267787
#etc #eth #btc #bitcoin #kryptowaluty
@pawlo74: Kurde czyli ten Ledger nie jest taki wygodny jak to wynika z opisu??? Bo też swego czasu się zastanawiałem.
A odnośnie dobrej informacji - myślę że wkrótce będzie druga bardzo dobra wiadomość bo przecież Trezor planuje wprowadzenie ETC
Mogło by pójść już mocno w górę i przebić te 0.0025 bo już jestem zapakowany na
@Wymazywanie: ETH myślę na 100 procent nie utrzyma tak wysokiego poziomy jak 0.02 - teraz większośc kapitału z innych altów ma szansę przejść do ETC. Tak jak pisałeś
Kto tak powiedział? Bardzo trafna analiza.
Forum jest bardzo fajne toczy się tam wiele rozmów dużo ciekawszych i merytorycznych od dawna. Nie ma tam miejsca na kłótnie i nie profesjonalne zachowania. Polecam to forum wszystkim i każdemu.
Ogólnie jeśli podmioty związane z ETH będą ogłaszały "my też na ETC robimy to, co na ETH robimy" to będzie niezły kop a już się to powoli chyba dzieje. :) ETC nie zginie. Nie wiem czy szybko wzrośnie i gdzie, ale może być bardzo dobrą inwestycją z obecnych pułapów cenowych, oczywiście bujanie będzie duże. Najbardziej by pomógł news "ETC on margin" (ʘ‿ʘ)
@Wymazywanie: No ciekawe kiedy POLO wprowadzi Margin.
Aczkolwiek na bitfinex jest już margin na ETC praktycznie od samego początku.