Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Stalon87: nie, po prostu nie poleciałbyś na kierownicę z prędkością ~90-100km/h, co najwyżej miałbyś jakieś złamanie, bo większość energii zamortyzowały by pasy, a nie ręka. Po coś są. Aha i tłumaczenie, że byś się utopił jest bzdurne, bo rozpięcie ich zajmie jakieś, nie wiem max 2 sekundy. Co innego jak się jedzie z tyłu, bo klipsy często siedzą w siedzeniach. Ciesz się, że miałeś dachowanie. Bo gdyby nie ono, to teraz
Mój stary poparzył sobie rękę. NAPRAWDĘ, #!$%@?, ULTRA POPARZYŁ. Potrzebuje przeszczepu, więc jako jego syn zgodziłem się oddać skórę. Lekarz powiedział, żebym przyszedł na operację, to mi wszczepi ekspander. #!$%@?, nie wiedziałem, co to, ale poszedłem. #!$%@?, ja się obudziłem, to miałem na plecach pod skórą taką, #!$%@?, gumową kulę, a z niej przez dziurę w skórze wystawała gumowa linka, na której końcu jest taka czarna pompka jak w w tym aparacie
@Stalon87: nie masz przecinaka do pasów? Bo rozumiem, że masz w sobie starch przed niewypięciem się z pasów. Mnie też się zablokowały, ale nóż był i się wydostałem (auto obróciło mi na bok tak, że ja wisiałem.

Zdrowiej Cumplu, a tamtemu niech stulejka pęknie i niech mu się wda w to gangrena
@Stalon87: Jest szansa na dorwanie tego #!$%@? co cię przyblokował? Przypuszczam że osoby które to widziały się zatrzymały by ci pomóc, ale czy mają teraz jakiś kontakt z tobą? Może jakieś znalezisko, czy ktoś ma to na kamerce czy coś? Zdrowiej Mirku.