Wpis z mikrobloga

  • 92
@BumbOlo pamiętam że jak ten program leciał w TV to odchodziłem od telewizji i szedłem na dwór czy bawić się w pokoju.
Skuteczny był ten program w sprawianiu zeby dzieci odeszły od telewizji.
  • Odpowiedz
@maniok: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@gerwant2k: Ten program przeznaczony był dla tzw. young learners, czyli poziom przedszkolny/wczesnoszkolny. Tak wyglądają zajęcia na początkowym etapie - nauka pojedynczych słów, dużo zabaw i interakcji.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: no popatrz, a jednak uwazam, że ten program był bez sensu bo ja i jak widać kilkaset innych osób + myślę że znacznie więcej go po prostu wyłączało. Nie jestem filologiem. Po prostu potrafię myśleć
  • Odpowiedz
@BumbOlo:

uwazam, że ten program był bez sensu

Twoje prawo wyrazić swoją opinię. Moje prawo wyrazić moją. Każdy program ma swoją grupę docelową. Prawdopodobniej do niej nie należałeś, tak jak zapewne nie oglądałbyś z wypiekami na twarzy "Rolniczego Kwadransa".

ja i jak widać kilkaset innych osób

Wiesz, jak widzę czasami jaka bieda umysłowa zbiera plusy na mirko to zaczynam się skłaniać ku tezie Stanisława Lema.
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: widzę z Twoich komentarzy, że bardzo lubisz stać na straży intelektualnego porządku i ogłady, także nie ma sensu moja rozmowa z Tobą bo i tak nie dasz sobie nic wytłumaczyć. Nie mam pojęcia w jaki sposób dajesz radę przesiadywać na wykopie skoro głupi obrazek z internetu i opinia, że program był bez sensu tak Cię męczy
  • Odpowiedz