Wpis z mikrobloga

Świetny wywiad z Robertem Biedroniem w TVN24. Człowiek niestosujący tanich populizmów, odnoszący się z szacunkiem do każdego człowieka, także tego z partii rządzącej.

Pewna nauczycielka ze Słupska wstawiła na portalu społecznościowym swoją opinię, w którym stwierdziła, że uchodźcy z Syrii mieliby być bydłem. Pewnie pomyślicie, że Robert Biedroń ją z miejsca zwolnił? Otóż nie, zaprosił syryjską rodzinę, matkę z dzieckiem i zaaranżował konfrontację w klasie tej nauczycielki.
Widać w nim wielkie zaangażowanie i zwyczajne serducho do działania na rzecz społeczeństwa, chciałbym takiego prezydenta.

Mam nadzieję, że jakimś cudem wywiad wyląduje dziś na głównej.

#neuropa #4konserwy #biedron2020 #polityka
  • 84
@CaRo_: Agresywne zwierzęta które nie mają szacunku do drugiego człowieka z powodu jego koloru skóry nie mają prawa nazywać się ludźmi. Tak Lewica wie co należy robić - izolować agresywne jednostki. Dopóki agresywne prawactwo zalewa nasze ulice tak długo nie będzie miłości i pokoju w europie. Was trzeba leczyć i tym się różnimy. Ja wierze w pokojowe rozwiązanie sprawy (poprzez pobyt w szpitalu psychiatrycznym). Wy tylko gadacie o mordowaniu każdego kto
A czemu ma przyjmować do siebie? Nigdy nie zrozumiem tego argumentu...


@The_Riddler: Bo jest kolesiem z wyszych sfer ktory nie ma pojecia co przezywa wiekszosc obywateli. I co to ma do rzeczy zaprosil jakas jedna ogarnieta rodzine? To jest tak jak gdyby #!$%@? udawał ze nic sie na zachodzie nie dzieje
@technoprostozniemiec:
@KochanekAdmina: tylko że zrozum jaka jest różnica między imigrantem który przyjeżdża tu się wysadzić a imigrantem który przyjeżdża budować kraj i się w nim integrować. Zauważ teraz ilu z tych imigrantów przyjechało do Europy żeby siedzieć na zasiłku i dojdziesz do wniosku dlaczego uważam ich za brudy. Nie jestem rasista.
tylko że zrozum jaka jest różnica między imigrantem który przyjeżdża tu się wysadzić a imigrantem który przyjeżdża budować kraj i się w nim integrować. Zauważ teraz ilu z tych imigrantów przyjechało do Europy żeby siedzieć na zasiłku i dojdziesz do wniosku dlaczego uważam ich za brudy. Nie jestem rasista.


@wietnam67: Promil imigrantów. Większość chce pracować. Tylko co mają pocznąć rasitowskie wykopki że w obozie w którym jest 3000 imigrantów jeden powie
@emkape: Populista, znany z tego, że lubi być bolcowany ot tyle w temacie, lud Słupska jest ofiarą systemu wyborczego i podejścia do polityki przez Polaków...

Gdyby chciał dać przykład to by wziął do siebie tą rodzinkę, jednak lepiej kosztem innych się lansować ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Jaki kraj taki Biedroń powiedziałem po wygranych wyborach przez Khan'a w Londynie.
@KochanekAdmina: jaki promil?! Co to za bzdury? A to się wyprawia teraz we Francji czy w Niemczech to czyja wina? Imigrantów politycznych i lewactwa. Według twojego komentarza, mam tolerować wszystkich imigrantów, nawet tych co #!$%@? pół Europy tylko dlatego że cześć z nich żyje uczciwie. Przykro mi jest tych imigrantów którzy są w porządku ale cóż, dopóki Europa nie wprowadzi filtracji na granicy tak jak to ma chociażby Australia to nadal
@Retrospekcja: Argument o zarobkach z dupy. Nie ma szans na wieksze pieniadze niz ja. Chyba ze premie od Sorosow itp.

Mylisz sie, w Niemczech tez nikt do domu nikogo nie przyjal a jednak w moim miescie dotychczas mega bezpiecznym i spokojnym od czasu fali "uchodzcow" plonie kilka aut w miesiacu. To oczywiscie przypadek nie? Nagle Niemcom zachcialo sie spalic czesc swojego dobytku?

Nie wspomne juz o tym ze mam rodzine pracujaca
@Triplesix: W zeszla noc z piatku na sobote splonely 3 samochody na mojej dzielnicy. Gdy ludzie spali. Z czego jedno pod moim oknem doslownie 3 metry od mojego na szczescie sie obudziem (wybuch opony) i dzialalem. Takie akcje sa kilka razy w miesiacu w dotychczas spokojnym miescie (wszystko od czasu fali "uchodzcow").

Jest gorzej niz w tych gownoportalach czytasz bo niemieckie media maja polityke niczym polnocnokoreanskie.
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Porownujesz chorych na raka z osobami o niejasnej przeszlosci i zamiarach. Przybywa 1000 osob z czego tylko pewna czesc to te wasze rodziny. Reszta to zdrowe silne chlopy. Wez Ty przemysl co piszesz.

Inb4 argument ze "co ja tam wiem", przez 1 rok mialem oboz tymczasowy 500 metrow od domu. A wy obroncy znacie sytuacje z mediow. Kurtyna.
@SirPsychoSexy: Polska jest twoim domem z tego co widze prawda? No chyba ze chcesz zamknac sie w 35m2 i nie interesowac sie co sie w okolicy dzieje?

Utrzymuje, bywam sluzbowo w PL i tankuje paliwo (niemalo) wiec place byc moze wiecej podatkow niz Ty. Poza tym mam tam rodzine. Argument inwalida jak zwykle w tym temacie.
@durielek: patologia jest wszędzie, ale ci Polacy to i tak mały procent odnośnie reszty naszego społeczeństwa za granicą gdyby zestawić je ze ściągniętymi imigrantami przez lewicę i porównac ilu przyjechało tu za praca a ilu za zasiłkiem. Mało tego że pobierają zasiłek to jeszcze probuja narzucić swoje prawo. Jeśli nadal uważasz że to jest ok to proszę pojedz do Francji i zamieszkaj razem z nimi, a dopiero później mów że sprowadzanie
patologia jest wszędzie, ale ci Polacy to i tak mały procent odnośnie reszty naszego społeczeństwa za granicą gdyby zestawić je ze ściągniętymi imigrantami przez lewicę i porównac ilu przyjechało tu za praca a ilu za zasiłkiem.


@wietnam67: to wychodzi, że największą mniejszością na zasiłkach są Polacy. Sobie poszukaj statystyk a nie gadasz po próżnicy.

Tak samo jak Polacy popełniają najwięcej przestępstw na wyspach czy w Norwegii.