Wpis z mikrobloga

Świetny wywiad z Robertem Biedroniem w TVN24. Człowiek niestosujący tanich populizmów, odnoszący się z szacunkiem do każdego człowieka, także tego z partii rządzącej.

Pewna nauczycielka ze Słupska wstawiła na portalu społecznościowym swoją opinię, w którym stwierdziła, że uchodźcy z Syrii mieliby być bydłem. Pewnie pomyślicie, że Robert Biedroń ją z miejsca zwolnił? Otóż nie, zaprosił syryjską rodzinę, matkę z dzieckiem i zaaranżował konfrontację w klasie tej nauczycielki.
Widać w nim wielkie zaangażowanie i zwyczajne serducho do działania na rzecz społeczeństwa, chciałbym takiego prezydenta.

Mam nadzieję, że jakimś cudem wywiad wyląduje dziś na głównej.

#neuropa #4konserwy #biedron2020 #polityka
  • 84
z jednej strony szanuje, z drugiej gardze taka naiwnoscia. zamiast zapraszac i dawac, rozwiazmy ten cholerny problem na bliskim wschodzie, raz, a dobrze. ale oczywiscie nikomu nie zalezy. za duzo ropy, wplywow, geopolityki...
@KochanekAdmina: Nie. Według twojego toku myślenia Francja powinna być katolicka jeśli pod uwagę bierzesz tylko religię. Francja nie jest w żaden sposób nacjonalistyczna, przeczytaj sobie najpierw co to jest nacjonalizm. Gdyby było to panstwo nacjonalistyczne to nie dochodziłoby chociażby do zamieszek z udziałem imigrantów. We francji panuje socjalizm - czyli jednym słowem rozdawnictwo i popieranie nierobów.