Wpis z mikrobloga

  • 16
@xXxPu55ySl4y3RXxX: bo ludzie są konformistyczni i wolą się poniżać księdzu i marnować czas na zbieranie dokumentów po całej Polsce, bo księdzu się nie chce wysłać maila (autentyk) niż powiedzieć rodzinie, że mają to w dupie.

Do tego dochodzi ślub kościelny, czyli biała suknia, kościół i ceremoniał. Dużo ludzi (a zwłaszcza kobiet) to kupuje
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: to najlepiej pytaj tych, co taki ślub brali lub zamierzają brać, tutaj na wykopie wydaje mi się, że niewielu takich znajdziesz xD
Jak chcesz jakieś szczere odpowiedzi uzyskać to wejdź na jakieś grupki fejsbukowe z taką tematyką i pisz prywatnie do ludzi stamtąd, że jakąś piszesz pracę magisterską czy licencjat albo inne tam bzdury i anonimowo byś potrzebował odpowiedzi na kilka pytań, zrób na #!$%@? jakąś gówno ankietę z 5
  • Odpowiedz
@xXxPu55ySl4y3RXxX: ja kościelny jeszcze od biedy zrozumiem, ale cywilny to jest największe XD na świecie ( przynajmniej dla mnie). Ludzie odstawiają jakieś cyrki żeby im jakis Janusz albo Grażyna w mosieżnym łańcuchu "poblogoslawila" im w imie zakladu oczyszczania miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czemu ludzie którzy nie chodzą do kościoła i ostatni raz byli w nim podczas bierzmowania chcą mieć ślub kościelny?


@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ponieważ ''trzeba'' (nie trzeba) pokazać się przed rodziną i to tak naprawdę kobieta jest wtedy w centrum uwagi.
  • Odpowiedz
one chcą się pokazać wszystkim w białej sukni

a że suknia ma rozmiar XXL i do tego ona wygląda jak baleron


@lexico: no i? To jak jest gruba to nie może chcieć mieć ślubu?
  • Odpowiedz