Wpis z mikrobloga

Świetny wywiad z Robertem Biedroniem w TVN24. Człowiek niestosujący tanich populizmów, odnoszący się z szacunkiem do każdego człowieka, także tego z partii rządzącej.

Pewna nauczycielka ze Słupska wstawiła na portalu społecznościowym swoją opinię, w którym stwierdziła, że uchodźcy z Syrii mieliby być bydłem. Pewnie pomyślicie, że Robert Biedroń ją z miejsca zwolnił? Otóż nie, zaprosił syryjską rodzinę, matkę z dzieckiem i zaaranżował konfrontację w klasie tej nauczycielki.
Widać w nim wielkie zaangażowanie i zwyczajne serducho do działania na rzecz społeczeństwa, chciałbym takiego prezydenta.

Mam nadzieję, że jakimś cudem wywiad wyląduje dziś na głównej.

#neuropa #4konserwy #biedron2020 #polityka
  • 84
@emkape duzo osób na wykopie są islamofobami nie bez przyczyny, choć ja do tej grupy nie należę to jestem zdania że żaden samorząd czy państwo nie są od przyjmowania uchodźców. Jezeli jakaś osoba lub fundacja chce się nimi zająć w tedy państwo powinno pomóc to zorganizować. W taki sposób integracja odbywa się bardzo szybko i sprawnie.
@KochanekAdmina:

Promil imigrantów. Większość chce pracować.


ma pan dowód?

bo ten "promil", na przykładzie Francji, to po roku od przybycia do tego kraju 70% bezrobotnych (czyli pracowało tylko 30% przybyszów) - statystyka dotyczy tylko imigrantów spoza Europy. W ciągu 9 lat po przybyciu do kraju = 55% zatrudnionych (45% bezrobotnych po dziewięciu latach!!!). Dane sprzed kryzysu imigracyjnego, podczas którego migracja nie była w żaden sposób kontrolowana. Przybyło od groma niewykwalifikowanych ludzi,
@Luka_Wars: Kołtuństwo nazywasz wypowiadanie mojego zdania? To jest problem wlasnie z wami. Macie nalozone czerwone okulary i nie widzicie nic poza swoim podworkiem. Kolego zjechalem pol swiata na montazach i uwierz mi ze mieszkalem mase czasu miedzy muzulmanami roznych odlamow. Ostatnie czego chce zdrowy psychicznie czlowiek to sprowadzac tu ludzi tam urodzonych i wychowanych.

Ale z kim ja rozmawiam. Skadty i tobie podobni macie to wiedziec? Wy jestescie swiatowi i oswieceni.
@emkape: Tylko, że ani nauczycielka ani Biedroń racji nie mają. Nie każdy z nich jest "bydłem", ale tak samo nie każdy z nich jest biedną rodziną z dzieckiem.
@Luka_Wars: 1. Nikogo nie obrazam. Chociaz w mniewaniu marksistow mowienie prawdy obraza "mniejszosci".
2. Nie jestem prawicowcem.
3. Nic nie wiesz o temacie. Koniec dyskusji.

Ta wasza poprawnosc polityczna to duzo gorszy rak niz banda wyzywajaca na internetach. Taki podly jest ten swiat ze rzadza zawsze albo czerwoni albo czarni. Tylko ze my, normalni ludzie mamy zawsze pod gorke.
A to się wyprawia teraz we Francji czy w Niemczech to czyja wina? Imigrantów politycznych i lewactwa.


@wietnam67: Nie obwiniaj lewactwa to że kilkaset osób z ponad 5 milionów muzumanów w Francji jest prawakami (religijny-konserwatyzm, dżihad to wszystko prawicowe ideologie). Jakby muzumanie faktycznie byli problemem to by Francja nie istniała chociażby z powodu ich ilości. Jak widać tylko promil tych ludzi powoduje problemy.
@KochanekAdmina: Co ty #!$%@?? :D Nie widzisz, że przyczyną wprowadzenia chociażby godziny policyjnej we Francji sa imigranci? Że ich sprowadzenie do Europy spowodowało ogólny strach w Europie przed zamachami? To nie muzłumanie są problemem, a imigranci, ja nie napisałem że to wina muzłumanów tylko, #!$%@?, imigrantów!!! Pozatym znajdź różnicę między - nawet - skrajnym prawicowcem w Polsce, a skrajnym prawicowcem imigrantem. Ten pierwszy nie jedzie do obcego kraju, żeby wysadzić
@przedostatnisamuraj: dowód anegdotyczny xDDDDDD z nas dwóch ty opierasz swoją opinię na propagandowych prawicowych tubach które mają za zadanie siać w tobie nienawiść, a ja opieram z podróżny po europie. To że jakiś Ator, Max Kolonko czy inny Korwin powiedział że żaden muzumanin w historii świata nie pracował to nie znaczy że tak jest.
@KochanekAdmina: rozumiem, że bardzo byś pragnął tego, żeby te dane pochodziły od jakichś prawicowych ekstremistów, ale niestety, dane które przytoczyłem i dotyczą Francji, kraju-symbolu współczesnego multikulturalizmu pochodzą z raportu MPI, a im łatki "prawaków" przypiąć niestety nie możesz, panie podróżniku po europie :)

powiedział że żaden muzumanin w historii świata nie pracował


to to już można podpiąć pod, jak to wy lewacy mówicie, chochoła? "xDDDDDDDDDDDDDD"
@KochanekAdmina: zacznijmy od tego, że Francja się nie radykalizuje, bo jakby tak było to panowałby tam skrajny katolicyzm. We Francji panuje teraz najazd imigrantów, którzy zjeżdzają się #!$%@? wie po co do Europy zaproszeni nielegalnie przez lewacki ściek. Nasz rząd póki co nie daje sobie wcisnąć tego badziewia za co ich mimi wszystko szanuję.
Druga sprawa, jakoś nie przypominam sobie żeby w tamtym roku czy w tym były jakieś zamieszki, które