Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu wrzucił poniższy obrazek jako # heheszki, podczas gdy w gruncie rzeczy to prawda. Szczególnie gdy chodzi o #zwiazki. #rozowepaski w dobie #instagram'a, #tinder'a i innych społecznościówek nie wybaczają. Każda chce się pochwalić przed koleżankami. Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym j-----m razem po tym loszka przestawała pisać. W tzw. realu to samo, bo na takiej siłce lub na imprezie panny też zwracają na to mocno uwagę, bo przecież karakany nie będą im pasowały do szpilek.


#podrywajzwykopem #mowiejakjest

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ten uczuć gdy ktoś kilka dni temu w...

źródło: comment_X0Kem8JZHnSgRhpQWCEunu62YFmIuMlw.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sraczkalegislacyjna: > Czy przyczyną może być kalkowanie teorii z mgtow, theredpilla, truecelli z reddita, które nie dość że bazują na amerykańskim modelu życia a nie sytuacji we wschodnioeuropejskim, małym państwie, to nawet na reddicie są uważane za kąty n----------a mózgowego?
@OgnistaAnia: Gdybym nie dowiedział się o redpillu to skończyłbym jako czarodziej, a potem byłbym pewnie stałym klientem dziwek albo umarłbym jako prawiczek.
@johny-kalesonny: czy wg ciebie przeciętna
  • Odpowiedz
OdległaHostessa: @johny-kalesonny: Równie dobrze znajomi mogą koloryzować swoje podboje...( ͡° ͜ʖ ͡°)
A zresztą, nawet gdyby oazowiczki kłamały, nadal większość poznanych "świeckich" dziewczyn była raczej w stałym związku albo samotna (o dziwo nie występował przypadek "z gałęzi na gałąź" i sporo studentek było bez pary). Żadnych nastoletnich/studenckich zaciążeń i mogę tu przekopiować drugą część mojego poprzedniego komentarza o tym, jak większość ludzi wiodło nudne życie,
  • Odpowiedz
czy wg ciebie przeciętna loszka ma dużo większy przebieg od przeciętnego faceta?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak. Ale faceci zawyżają swój przebieg, a kobiety obniżają :). Stąd sprzeczne sygnały. Ale jeżeli ktoś zastanawia się jak to jest u ludzi w naturze, można poobserwować naszych najbliższych kuzynów, czyli szympansów. Ideologie i religia to jest tylko "gadanie", czyny są zwykle zupełnie inne niż deklaracje. Jeżeli ktoś się zastanawia czy to prawda, niech zacznie wyciągać dziewczyny
  • Odpowiedz
kiedyś widziałem statystyki dla Australii, i tam w kilka lat od wprowadzenia instytucji alimentów liczba rozwodów podwoiła się.


@AnonimoweMirkoWyznania: no ale co w tym dziwnego? ludzie są oportunistami z natury... i powinni nimi być!

177cm here i powiem tak - wzrost jest ważny, ale osobowość i to kim jesteś w życiu są dużo
  • Odpowiedz
ale ja to wiem i się z tym zgadzam, 185 cm po tej stornie :P

ja tylko bym chciał odrobiny uczciwości, bo się młodym chłopcom wciska inny obraz niż to co potem się dzieje, to mi nie pasuje


@Fearaneruial: A to, że ktoś daje sobie wcisnąć że wzrost ma jakieś krytyczne znaczenie, jest bardzo dobrą rzeczą. To właśnie odróżnia stuleje od normalnych, pewnych siebie facetów. ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@01ab: Nie żartuj, na takie wybrzydzanie mogą sobie pozwolić tylko księżniczki 180 cm. Pozostałe mają bardziej realistyczne podejście. Pamiętaj też, że kobiet jest więcej niż mężczyzn.

  • Odpowiedz
A to, że ktoś daje sobie wcisnąć że wzrost ma jakieś krytyczne znaczenie, jest bardzo dobrą rzeczą.


@Hatespinner: ja rozumiem że mechanizmy odsiewające działają na moją (naszą?) korzyść ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja tylko z uporem maniaka narzekam na to, że się nam za młodu wciska opowieści gdzie kobietę tylko kwiatkiem czy inne mity o tym że jak będziesz dobry i miły i adorował i tak dalej to znajdziesz boginię swojego życia.
Co owocuje biedakami którzy nie są wstanie, nawet gdy trafią na rzadki przypadek szczerej kobiety która im otwarcie powie (bo zwykle to masz się cholera domyślić) że tu i teraz i tutaj, w tej dokładnie chwili, chce klapsa a potem wciśnięcia w ścianę i po prostu faceta który ją weźmie, to się zacinają i generalnie mówią że chyba
  • Odpowiedz
Nie raz byłem pytany na Tinderze lub innym takim portalu o wzrost, za każdym j-----m razem po tym loszka przestawała pisać.


@AnonimoweMirkoWyznania: Dziwisz się, gdy szukasz w miejscu, gdzie ludzie przesuwają jedynie profilówki w lewo i prawo? Szukają ludzi idealnych, pięknych bo obawiają się straty czasu.
  • Odpowiedz
OP: > kraj nie moze miec nic zapisane w genach, bo kraj to sztuczny twor na mapie xD
@Wafellini: oj czepiasz się ;p Chodzi mi o to, że na tych obszarach zatrzymał się już wzrost średniego wzrostu człowieka. Amerykanie i Holendrzy średnio nie będą wyżsi niż są teraz. Mało zagrożeń życia i bogate pożywienie sprawiło, że osiągnęli max tego co człowiek ma zapisane w genach.


@Hatespinner: Depp ma dużo $$
@XpedobearX: przecież coraz więcej loszek przerzuca się z poznawania w realu na Tindera i inne portale. W niektórych krajach robi tak
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A kto ci broni mieć dużo $$? No jak nie będziesz miał ani kasy, ani wzrostu ani gadanego, to nie wiem jak ty chcesz coś wyrwać. XD Wróć do tego co napisałem i przeczytaj uważnie. Jak nic w życiu nie osiągniesz, to będziesz miał to, na co zasługujesz.
  • Odpowiedz